Результати пошуку

  1. R

    Цілик на рушницю

    В місці це прицільна планка доторкається до ствольної коробки, вона була якась зточена, чи як це пояснити . Коли взяв у знаймого фабарм елос побачив велику різницю.Взяв напилник і чуть підточив планку, стало все на свої місця.Незнаю може на штучних тозах такого нема, але у більшості в нашому...
  2. R

    Цілик на рушницю

    Дякую всім за поради.Проблему вирішив.Без ціликів і всяких приблуд
  3. R

    Фабарм l4s

    Дякую за відповідь!А не підскажете якої фірми у вас кулі бреннеке?Друг пробував від Rottweil то казав шо не дуже, а я в даний час такими кулями не користуюсь, так як маю тоз-34, та стріляю тільки монолітом.
  4. R

    Продам афганку демісезонну

    Також є зимова, але з дефектами ціна 100 грн
  5. R

    Продам афганку демісезонну

    Розмір 54-4.Всередині байка.Потребує прання.Ціна 350 грн.Торг до кінця.380679728290
  6. R

    Куртки та штани камуфляжні

    Відписав в пп
  7. R

    Куртки та штани камуфляжні

    резерв знято
  8. R

    Куртки та штани камуфляжні

    Вибачаюсь фото чомусь стоять не в тому порядку в якому я ставив.Тому інформацію уточнюйте
  9. R

    Куртки та штани камуфляжні

    Так.Резерв приймаю.Заміри зроблю завтра
  10. R

    Куртки та штани камуфляжні

    На першому фото: куртка камуфляжна 46 розмір, є маленький нюанс,при потребі додам фото.Ціна 300грн На другому фото: куртка камуфляжна 46 розмір, стан ідеальний.Ціна 450 грн На третьому фото: штани камуфляжні(світлі) 52 розмір, абсолютно нові.Ціна 400 грн На четвертому фото: штани...
  11. R

    Фабарм l4s

    А взагальному присутні якісь нарікання, окрім дерева?Та які у вас чи ваших знайомих настріли на л4с?
  12. R

    Фабарм l4s

    думаю рано чи пізно пластик зроблять,принаймі щоб можна було окремо комплект купити.
  13. R

    Фабарм l4s

    Зрозумів. У вас initial hunter?На рахунок 61 ствола не знаю, но 66 взяв би залюбки.Але в ібісі,як я зрозумів потрібно чекати 6-12 місяців.Ще на 6-8 місяців згідний, но 12 це занадто.А щеб було добре, якби l4s були в пластику, ціни би їм не було.
  14. R

    Фабарм l4s

    Всім доброго дня! Розглядаю до покупки л4с, тому виникли запитання. 1)Якісь покриття ствола?Хороше чи так само іржавіє як на франкі?Забігаючи на перед скажу, за зброєю я слідкую, після кожного полювання протираю, та як є потреба чищу.2)Якій в нього бій кулею,та які краще ''летять''?Це доволі...
  15. R

    Костюм полярника

    Костюм сделан в СССР.Выдавался для экспедиций в арктику.Утеплитель - верблюжая шерсть.Идеально подходит для экстремально низких температур.Штаны на подтяжках, имеют много карманов, каждый карман имеет клапан.Куртка имеет усиленную авиационную молнию, две подкладки от ветра, одну снаружи другую...
  16. R

    Цілик на рушницю

    Доброго дня.Хто може підсказати де купити такий цілик?
  17. R

    Проблеми з прицілюванням

    Понял, спасибо. Придется немножко заколхозить свой тозик
  18. R

    Проблеми з прицілюванням

    Так вот когда целюсь с нарезного мушка-целик или оптика проблем абсолютно нет. Регулировка диоптрии на прицеле стоит в стандартном положении и видно все четко. А вот вчера на охоте взял у друга полностью стандартный иж 27 и как я с него не целился всегда все было четко, без всяких размытый. Все...
  19. R

    Проблеми з прицілюванням

    Спасибо за ваш ответ. Ну мой месяц тренировок принес неплохой результат. С начала я видел левым глазом мушку, на данный момент такой проблемы нет, и я могу спокойно прицелиться двумя глазами. Вот только не со всех мушек, ну это дело привычки, к своей я слава Богу привык. А в прицел типу...
  20. R

    Проблеми з прицілюванням

    Целик как вариант. Тем более он мне привычней, так как с детства стрелял с пневматики, и только с открытых прицельных. У одного мужика у нас в коллективе есть самодельный целик на иже 27, но это он сделал из за смешенной точки прицеливания. Целился я с этим целиком, очень удобно, но я сделал...
Зверху