Результати пошуку

  1. Ю

    продам новое Ружье UZKON TR-X кал. 12/76. Ствол - 51 см

    Доброго дня, рушниця ще продається?
  2. Ю

    Продам МР-153 Стан нової

    Доброго дня, рушничка ще в продажу?
  3. Ю

    Сейф

    Ціна 1500,00 грн?
  4. Ю

    Куплю сейф

    Всім привіт, шукаю недорогий сейф на одну рушницю з тизером, висотою 120 см і вище. Юрій 0971372282
  5. Ю

    Продам іж27

    Чи продаєте сейф окремо?
  6. Ю

    Продам гладкоствольное ружье Hatsan (В ТЮНИНГЕ)

    Доброго дня, сейф ще в продажу?
  7. Ю

    Сейф

    Доброго дня, яка висота сейфу? Чи відправите Новою поштою?
  8. Ю

    Продам рушницю ІЖ-49 16калібру

    4000,00 грн.?
  9. Ю

    Резонність відкриття магазину зброї у невеличкому містечку районного рівня.

    Зрозуміло, дуже вдячний всім за об'ктивне і зрозуміле роз'яснення.
  10. Ю

    Резонність відкриття магазину зброї у невеличкому містечку районного рівня.

    Все Ви вірно пишете але на своє основне питання я поради не отримав. Про доцільність відкриття ліцензійного магазину зброї не у великому місті де їх і так вистачає (проте там зараз нічого не купиш) а у невеличкому містечку районного значення.
  11. Ю

    Резонність відкриття магазину зброї у невеличкому містечку районного рівня.

    А для чого ж тоді спрощували процедуру оформлення дозволу на купівлю зброї? Де її простим людям купити?
  12. Ю

    Резонність відкриття магазину зброї у невеличкому містечку районного рівня.

    Доброго дня, шановні форумчани. В зв'язку з останніми подіями в нашій країні, виникло питання відкриття магазину зброї у невеличкому містечку, бувшому районному центрі з кількістю населення близко 11000,00 чоловік плюс прилеглі села 12000,00 - 15000,00 чоловік. Чого виникло це питання, - ще до...
  13. Ю

    куплю запчастини до МР-153

    Доброго дня, куплю рукоятку затвора нового зразка до мр 153 та стакан під пружину пластиковий.
  14. Ю

    Продам ручку затвора мр153-155

    Доброго дня, на мр-153 ручку затвора нового зразка зробити можете? Може э в наявності?
  15. Ю

    Чистка та догляд за зброєю 12 кал

    Всім привіт, в зв'язку з військовими діями трохи обмежився доступ до зброєвої хімії. Хочу запитати у знавців чи можна використовувати для чищення гладкоствольної рушниці (мр 153) трансформаторне масло?
  16. Ю

    Ствольна насадка XF Steel для МР 153

    Куплю ствольну насадку XF Steel (усилений чок на сталеву дроб) для рушниці МР 153, може в кого не використовується і лежить без діла. Таку як на фото.
  17. Ю

    Изготовление дульных сужений на Заказ

    Доброго дня Юрію, мені потрібні 2 чоки на МР 153, справа в тому що я купив собі цю рушницю, а в неї ствол і чоки всі під стальні набої. Там іде зовсім інша величина дульних звужень, а так як я працюю з свинцовою дроб'ю в мене немає чоків із звуженнями 0,5 (получок) та 1,0 (чок) під свинець. Чи...
  18. Ю

    Змінні чоки для МР153, та ключ

    Скільки за три чоки щоб продати?
  19. Ю

    Куплю гладкоствольну мисливську рушницю. Житомирська обл.

    З 76 мм патронником у них немає в продажі. А насадки однієї величини що на 75 ствол що на 71-й.
Зверху