Результати пошуку

  1. Барбарис

    Ножі.

    Високий рівень!
  2. Барбарис

    Помповое ружье на охоте.

    710 ствол більше по пернаті.
  3. Барбарис

    Помповое ружье на охоте.

    Маю иж27, і хатсан ws комбо. Для мене в лісі зручніший турок з 51 кульовим стволом.
  4. Барбарис

    Ножовий секс.

    Ок, завтра сфоткаю
  5. Барбарис

    Ножі.

    Все в цьому світі відносне.
  6. Барбарис

    Сезон охоты на пушного 2020-2022 ( + конкурс )

    Хлопці всіх з відкриттям! Взяв зайча 35-40 метрів. Патрон мій самокрут, дріб одиничка 32 гр. Порох нобель спорт А1, капсуль 686. Битий чисто.
  7. Барбарис

    ПІДГОТОВКА і ЗВІТИ ПО ПЕРУ 2021-22

    Сьогодні. Погода чудова, качки літали. Обкатав обновку ИЖ-27Е, 1077р.
  8. Барбарис

    Ножовий секс.

    Причому далеко не безплатно)) Закупив расходніків, а то жінка бурчить. Дякую Віталій!
  9. Барбарис

    Ножовий секс.

    Дякую! Звичайні руки, думаю такі вироби може робити кожен, це далеко не рівень майстра, так аматорство)
  10. Барбарис

    Ножовий секс.

    Я купляв звичайний нашатир в аптеці, дерев'яху в поліетиленовий пакет, в нього наливаю нашатир, небагато,щоб добре зволожити, замотою герметично скотчем і сутки витримки. Працює по дубу.
  11. Барбарис

    Ножовий секс.

    Єх....
  12. Барбарис

    Ножовий секс.

    Шановні мисливці! До вашої уваги тема в якої я покроково опишу виготовлення ножа. Так як це роблю я. Дуже прикольно коли зі всякого на перший погляд хламу народжується виріб, який приємно тримати в руках, та ще й можна щось різати. Особисто мені сам неспішний процес виготовлення приносить масу...
  13. Барбарис

    Ножі.

    Зробив ще одного малюка із шматка HSS, (пару років тому пробував на ньому травити малюнок) Вийшов зручний грибничок, салка підрізати і зайчика при нагоді облупити)
  14. Барбарис

    Ножі.

    Судячи з фоток треба просто підправити кромку леза, заминів не видно, що говорить про якісну сталюку, а маленькі зазубринки це навіть добре для різу
  15. Барбарис

    Ножі.

    Заточити можна любу металеву пластину, навіть ложку з алюмінію, інше питання як довго буде заточку тримати)
  16. Барбарис

    Ножі.

    Висилайте, заточу безкоштовно) люблю я це діло
  17. Барбарис

    Ножі.

    Думаю щоб нагострити ніж не треба бути майстром
  18. Барбарис

    Ножі.

    Вітаю панове! Запиляв невеличкого скінерка, має бути зручним. Горіх, латунь, нержа. В понеділок поїде до хорошої людини.
  19. Барбарис

    ПІДГОТОВКА і ЗВІТИ ПО ПЕРУ 2021-22

    І я добавлю качок і фазана в лєнту!
Зверху