Результати пошуку

  1. Степанович 2

    Великдень 2024 р. в Закарпатті

    31 березня християни західного обряду та греко-католики Закарпаття відзначають свято Воскресіння Христового. Щовесни християни з радістю відзначають Великдень. Це найсвітліше свято у році, присвячене чудовому Воскресінню Ісуса після його страти. Дата свята щороку змінюється. Цьогоріч окрім...
  2. Степанович 2

    З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!!!

    Вітаю з світлим святом - Різдвом Христовим! Україна вперше святкує по новому стилю. Не дивлячись на не прості часи для нас, бажаю кожному з вас і Вашим родинам здоров’я, віри, надії та спокою. Смачної куті та веселих (в міру можливого) св’ят.
  3. Степанович 2

    Бінокль на пневматичну рушницю

    Маю такий Бинокль Barska Naturescape 10x42 WP практично новий , комплект, як з магазину. https://allo.ua/ru/binokli/barska-naturescape-10x42-wp.html Готовий обміняти, з можливою моєю доплатою, на пневматичну гвинтівку, типу Гвинтівка пневматична Norica Dragon GRS 4,5 мм 330 m/c
  4. Степанович 2

    Допомога захистникам від місцевих громад

    Всього місто над Латорицею скерувало захисникам 678 млн. Про це повідомив у себе в телеграм-каналі мер міста Мукачева Андрій Балога. Спрямували гроші й для тероборони, рятувальників та інших військових частин. З початку повномасштабного вторгнення Мукачево спрямувало на підтримку захисників...
  5. Степанович 2

    Допомога сім’ям загиблих у війні.

    Міська влада Мукачева ініціює таку щорічну допомогу дітям чиї батьки загинули у війні. "Дав доручення управлінню соціального захисту населення розробити зміни до Програми додаткового соціально-медичного захисту населення та винести питання на розгляд сесії", - зазначив мер міста. Балога додав...
  6. Степанович 2

    Бухгалтерський аудит Товариства

    "Оскільки на мою думку, ціни у Товаристві заниженні ( але я можу помилятися), тому першою дією потрібно за допомогою грамотних людей визначити потреби районного товариства, а саме: скільки потрібно працюючих ( єгерів , бухгалтерів, інших працівників - я не знаю кого там ще треба) потрібно...
  7. Степанович 2

    Перша сповідь, перше причастя ...

    Попри все, у нас сьогодні визначна подія - перша сповідь і перше причастя. Цьому передувало майже 9-ти місячне навчання при церкві (із-за війни терміни змінювались). Прекрасна внучка та щасливі батьки, про дідика мовчу ;) І ще батьку вдалось теж прийняти участь в цьому дійстві, що дуже нас усіх...
  8. Степанович 2

    Кулі Полева 20-го калібру

    Питання в кого можна придбати дані кулі, потрібно товаришу?
  9. Степанович 2

    Функції при роботі форумі

    Хотілось би взнати чи можна закрітити під кожним дописом кнопку (функцію) - "Поскаржитись на це повідомлення" Інколи в темах такі дебати влаштовують, по виясненню відношень між собою, що так і хочеться це зупинити. Та і модератори краще будуть бачити на що звертати увагу у випадку порушень.
  10. Степанович 2

    ЄВРО -2020

    Не знайшов на форумі обговорення даної події. Події, яку так довго чекали фанати і вболівальники футболу. Не думаю, що серед форумчан не має шанувальників цього виду спорту. Ділимось думками з цього приводи: організація (тут багато чого вперше - 12 міст різних країн учасники дійства; вперше...
  11. Степанович 2

    Яка вакцин, проти ковіду, є безпечною?

    Якби і багато інформації отримуємо і дещо знаємо по вакцинах, але, коли стосується тебе любимого, то питання шкурне. Два дні назад зателефонувала м/сестра, від сімейного лікаря, і запропонувала записатись на вакцинацію вакциною АстраЗеника. Скажу чесно питання застало нас з жінкою якось...
  12. Степанович 2

    З св’ятом Іваном Хрестителем!!!

    З днем ангела всіх Іванів, Івановичів, Іванок, Іванівних!!!
  13. Степанович 2

    З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!!!

    Христос рождається!!! Славімо Христа!!!
  14. Степанович 2

    З св’ятом Михайла!

    Вітаю всіх Михайлів, Михайловичів, Михайлін і Михайлівних з днем ангела! Всім здоров’я, удачі і надійного охоронця в особі свого ангела-охоронця Михайла. Ну, і нам біля вас добре матись теж;)
  15. Степанович 2

    Що зробити, щоб повідомлення не йшли на ел.пошту?

    Суть питання в тому, що всі нові повідомлення на форумі скидаються на електронку, в папку "Спам", де через місяць видаляються. Як зробити, щоб вони туди не попадали?
  16. Степанович 2

    З св’ятом Успіння Пресвятої Богородиці

    Вітаю з Св’ятом св. Марії (Успіння Пресвятої Богородиці! Всім здоров’я, Божої ласки та надійного покрову від св. Марії.
Зверху