Результати пошуку

  1. S

    "50 відтінків сірого" або покриття металевих частин зброї відтінками сірого.

    Дякую вам, буду гуглити в цьому напрямку.
  2. S

    "50 відтінків сірого" або покриття металевих частин зброї відтінками сірого.

    Дякую за підказку, по фарбах тспробую "погуглити". На тему сірого покриття я недавно переписувася з майстром, що виготовляє ножі. Він також, як і ви порадив пробувати на конкретному екземплярі, бо травлення в хлорному залізі не на всіх сталях дає однаковий результат.
  3. S

    "50 відтінків сірого" або покриття металевих частин зброї відтінками сірого.

    Оскільки чорне вороніння на стволах добряче витерлось то виникла потреба у новому покритті. Чорний колір стандартного вороніння не хочеться, а аквапринт не подобається. Натомість дуже подобаються відтінки сірого кольору, зокрема такі, які отримують в процесі покривання клинка ножів в хлорному...
  4. S

    Подарю Кільця, Шину,Окуляр,Ремінь

    Наступний на приціл
  5. S

    Подарю Кільця, Шину,Окуляр,Ремінь

    Стану в чергу на шину.
  6. S

    ТОЗ-34 (Відгуки власників, обговорення недоліків та їх вирішення)

    Бачив недавно у продажі ТОЗ-34 з кріпленням "ластохвіст". Власник так і не відписав ким і як було встановлено це кріплення. Може хтось стикався з такою версією ТОЗа, бо в неті я нічого подібного не знайшов.
Зверху