Результати пошуку

  1. semen.lev

    Продам оптичний приціл Zeiss Victory Diavari M 3-12x56 T * (1FP) підсвічування.

    Продано. Тема закрита
  2. semen.lev

    Полювання на лисицю

    Це стільки лиса на Львівщині. Але я думаю що така ситуація по всій Україні. Рідко яке мисливське господарство займається контролем чисельності хижаків. У нас в лютому карточка на лиса коштувала більше 200 грн., а ще послуги єгеря, а бензин, а харчі. Тому і нехочуть мисливці полювати на лиса.
  3. semen.lev

    Полювання на лисицю

    У нас останніми роками лиса розвелося дуже багато. Тільки з одного подвір'я лиси потянули 14 курей. Колега знаючи мою любов до лиса попросив допомогти. Попавши на місця злочинів по залишкам пір'я знайшов стежку по якій лиси ходять в село. За дві години до темноти вибрав гарне місце біля стежки і...
  4. semen.lev

    Продам оптичний приціл Zeiss Victory Diavari M 3-12x56 T * (1FP) підсвічування.

    Окремо не продам, сам з тим кріпленням мав купу мороки поки знайшов по нормальній ціні
  5. semen.lev

    Продам оптичний приціл Zeiss Victory Diavari M 3-12x56 T * (1FP) підсвічування.

    Zeiss Victory Diavari M 3-12x56 T * (1FP) підсвічування. Zeiss Victory Diavari M 3-12x56 T * (1FP) підсвічування. був розроблений для використання в умовах недостатнього освітлення, і всі ці функції призначені для цього. Якщо ви шукаєте приціл для полювання в сутінках або на світанку, це він...
  6. semen.lev

    ІЖ 18 МН калібр 30-06

    Ціна 11000 грн. Карабіном не користуюсь, тому продаю.
  7. semen.lev

    ІЖ 18 МН калібр 30-06

    Настріл до 60 набоїв. Відшліфований м'який спуск. Нарізана різьба під саундмодератор. Перероблені цівка та приклад. Ціна 12000 грн. Львів тел: 067-672-40-55 Семен
Зверху