Результати пошуку

  1. 04_Max_ИЖ26Е

    Выделка шкур

    Доброго дня, тема актуальна???
  2. 04_Max_ИЖ26Е

    Продам дріб або обміняю на свинець.

    Провів порівняння якості дробу Шефа і одного дуже відомого інтернет магазину на твердість.... Як кажуть ''факт на лицо'' Дріб #1... Нижні 3 від Шефа, верхні - ін-т магазин.... Ставив дробину на дробину, стискав однією рукою... Як бачимо під час стискання на дробу від Шефа тільки слід від...
  3. 04_Max_ИЖ26Е

    Все для релоадинга 12К, 16К, 20К. Комплектующие Gualandi и отечественные. Гильзы новые и б/у. Gaep.

    Добрый день!!!!! Скиньте пожалуйста прайс....дякую. maksancevskij4@gmail.com
  4. 04_Max_ИЖ26Е

    Продам гильзы 12к однострел (Bornaghi, Eley, Rio, Cheddite др.)

    Резерв на БП 85 шт.... Реквізити для оплати в оп... Дякую
  5. 04_Max_ИЖ26Е

    Продам закрутки

    Резерв на закрутку 16 Кл... Реквізити для оплати в оп. Дякую
  6. 04_Max_ИЖ26Е

    Картечелійка 6 мм.

    Вітаю.... Мені теж прийшла лійка... Якість та зовнішній вигляд ідеальний, я Вам дуже дякую за роботу.... Вдалих продажів.... Спробую заливати і теж відпишусь.... Дякую.... З пов....
  7. 04_Max_ИЖ26Е

    пружины иж 26.

    Тема жива???
  8. 04_Max_ИЖ26Е

    Продам дріб або обміняю на свинець.

    Дякую, Вас теж з наступаючим святом....
  9. 04_Max_ИЖ26Е

    Продам дріб або обміняю на свинець.

    Свій дріб отримав, якісь супер.... Напевно дріб найкращої якості з всієї, якою я користувався..... Однозначно, кругліша та твердіша ніж у вітчизняних інтернет-магазинах.... Продавець порядна та відповідальна людина, однозначно рекомендую до співпраці.... Все швидко, якісно, чесно і...
  10. 04_Max_ИЖ26Е

    Порох NobelSPORT

    В мене теж схожа ситуація на С7.... Найкращі результати показали збірки 1,57-1,6*32*686.... Використовую пк сільвер 32 в основному.... Осип переважно рівномірна і кучна без вікон, для полювання хороший патрон виходить.... Споряджав дріб #3 і дріб #1... З пов
  11. 04_Max_ИЖ26Е

    порох Крук

    Декілька років назад закінчились запаси батькового соколу, і я тут про Нобель начитався........!!!!!!!!????????...... І купив у чорних банках 206с і д20..... Приїхав додому і давай батьку рекламу трусити..... Батько каже ну давай зарядим..... Побачим..... Хрона то не маємо, провіряли по старому...
  12. 04_Max_ИЖ26Е

    порох Крук

    Абсолютно точно....
  13. 04_Max_ИЖ26Е

    порох Крук

    Аналогічно, купую і я але інколи є питання, а інколи все нормально стріляє, але скільки часу Тахо офіційно продає той Нобель.... До цього всі стріляли пакетним і мовчали..... Так і ті Круки нові на свій страх і риск.... З пов....
  14. 04_Max_ИЖ26Е

    порох Крук

    О Особливо тей, що в пакетах!!!!!!;;???? І він теж стріляє..... Дивно!!!!!?????
  15. 04_Max_ИЖ26Е

    порох Крук

    На вкладиші лише рекомендовані навіски, роздруковані на принтері, нажаль, але стріляє.... Я стріляю, і якщо качка не впала то не переймаюсь, друга впаде, але ним немало качок добув..... З пов
  16. 04_Max_ИЖ26Е

    порох Крук

    Не знаю сіркою не пробував струляти нажаль чи на щастя.... Чогось не маю такого бажання але А на рахунок ТУ виробника підкажіть де можна побачити, буду дуже вдячний.....
  17. 04_Max_ИЖ26Е

    порох Крук

    Круком 2 полюю на перо і стріляє....
  18. 04_Max_ИЖ26Е

    порох Крук

    Прошу вибачення там сказано 350 грн за 300 гр,
  19. 04_Max_ИЖ26Е

    Картечелійка 6 мм.

    То добре якщо якісь питання будуть то обов'язково пишіть!!!!! З пов
Зверху