Результати пошуку

  1. afonya

    Продам ТОЗ 120-12-1Е

    Вінниця чи область? Можливо приїхати подивитись?
  2. afonya

    Продам ТОЗ 120-12-1Е

    Мр155 в гарному стані
  3. afonya

    Продам ТОЗ 120-12-1Е

    Привіт! Обмнін цікавить?
  4. afonya

    Продам мелочевку (Иж 54, Иж 58, Тоз Б, Тоз БМ)

    Бойові пружини що за 150 від иж58?
  5. afonya

    Продам Тоз -120

    Обмін на мр 155 не цікавить?
  6. afonya

    подарочний мц 21-12

    Тому поясніть мені чому в місці стика коробки з кришкою колір металу відрізняється? То теж так в всіх мц21-12?!
  7. afonya

    подарочний мц 21-12

    прошу вибачення, я бачу на всіх фото де присутня коробка) АЛЕ, кожен баче що бажає. і навіть якщо я бачу його біле, а ви чорне, то я того доказувати не буду) дякую, з повагою)
  8. afonya

    Вальдшнеп

    друже привіт)) коли до мене в гості? вальшнеп, фазан, сєвєрка вже тягне і навіть гуска ночами літа)
  9. afonya

    Вальдшнеп

    в нас вже є птах висівки підіймав до 10 штук, старий заброшений сад але полював на фазана
  10. afonya

    подарочний мц 21-12

    я теж це бачу, коробочка паяна(
  11. afonya

    МР 155

    Дякую вам за рушницю та за розуміння! Побільше б таких мисливців, людина супер! Відстріл взагалі класний був! Дай Бог вам сил та здоров'я! Дякую за нові знання!
  12. afonya

    Продам Armsan A612 S-Soft-touch

    цікаво, напишіть будь ласка
  13. afonya

    В ПРОДАЖЕ ИЖ58-20К

    в мене на 58 тож так само
  14. afonya

    Зимсон-74

    друже до дідька лисого ті кошти, залиш нащадкам реліквію і збережи собі нерви) з повагою)
  15. afonya

    Продам ИЖ-12

    забув сказати, написав саме тут тому що купую собі в наступному місяці ИЖ-12) в мого товариша така рушниця, дуже мені подобається ну прямо дуже, ИЖ-27 поруч геть не стояв) купую для полювання на голуба, захворів я ним повністю)))) з горизонталочкою вашкувато трошки, але результати з...
  16. afonya

    Продам ИЖ-12

    можливо я буду не правий, але стріляє не рушниця, а мисливець! я стріляю з ИЖ-58МА, хочте вірте хочте ні, я зайця діставав з 140 кроків на ріллі! 2/0 контейнером "ремінгтон" патрончик і з 105 кроків ложив! головне знати рушницю і випередження вміти брати! погоджуюсь з тим що є зброя для...
  17. afonya

    ТОЗ-34Р Штучний 88-го року

    Далеченько мен до вас, а так дуже ТОЗ-34 подобається)! пасіка хороша справа, я теж розвиваюсь помаленько) нехай щастить)!
  18. afonya

    ИЖ-27ЕМ-М

    хороша рушниця. вдалого продажу)
Зверху