Результати пошуку

  1. Игнат Мармеладов

    Продам карабин CZ 457 22lr

    Який настріл?
  2. Игнат Мармеладов

    Закон про зброю

    Мені цікаво, на біса було роздавати карабіни по блокпостах на весні 22-го, а тепер такі закони просувати?
  3. Игнат Мармеладов

    Термінологія зброї

    Дуже правильно поставлене питання, як на мене. Ви знаєте, тут більше грає роль небажання вживати один і той самий термін, так би мовити, заплямоване слово ними. За аналогією зі словом "Русь". Ніби ж наше, але скільки з цією "позиченою" назвою ними ж і натворено, що ой. "Мілкий", звісно ж...
  4. Игнат Мармеладов

    Термінологія зброї

    Та, мене мало обходять твої пристрасні слинопускання на іншого члена форуму. Можеш бути латентним прихильником кого завгодно. Назва ж теми визначає дещо іншу тематику. Курява, та й годі.
  5. Игнат Мармеладов

    Термінологія зброї

    Звиняй, Норде. Я й забув, що тема української мови тобі, як серпом по яйцях. Тут не я один такий, але тільки на мене ти, як бик на червоне. З твого важкого випадку, бачиться мені вихід в тому, що ти можеш знову перекрутити мій нік на Гнатко Мармелядовий, як робив це раніше і більше звертати...
  6. Игнат Мармеладов

    Термінологія зброї

    Я, десь, такої ж думки. Якщо немає різниці, то чому б не говорити українською? ;)
  7. Игнат Мармеладов

    Термінологія зброї

    Дрібнокульовка! Мені, відверто, сподобалось! Куди ліпше ніж "мелкашка"
  8. Игнат Мармеладов

    Ніж мисливський складний

    Дня! А що за ніж? Лезо схоже на Vix'сівське. Хто виробник?
  9. Игнат Мармеладов

    Термінологія зброї

    Я теж питався. Нічого з того їхнього "мира" нам не треба, кажуть. Ну, а "залізо" то таке. Трофеї.
  10. Игнат Мармеладов

    Термінологія зброї

    Тю... Гнітить, звісно ж. За українське ж б'ються.
  11. Игнат Мармеладов

    Browning X-bolt 6,5x55 GRS

    Вітрина у Кракові - сильний аргумент! :)
  12. Игнат Мармеладов

    Термінологія зброї

    Так, але з цівкою це не працює. Моя позиція така, що цим словом не ту частину зброї називають. Діалекти є, і всі знають, що діалекти збагачують мову. Є слово рушниця. Всі згодні? Думаю, так. А те як її по регіонах називають, то й не вадить. Цівка — передня частина ложа рушниці, ручного...
  13. Игнат Мармеладов

    Термінологія зброї

    Не думаю, що треба "пороть гарячку" і відкидати всі слова, котрими обходились. Це ще треба розібратися хто в кого запозичив. Зараз, я дивлюсь, не скільки русизмів, скільки англізмів. Вживають англійські слова не перекладаючи.
  14. Игнат Мармеладов

    Термінологія зброї

    А я ось таке знайшов: ЛУШНЯ -і, ж. Кривий відрізок дерева, що верхнім кінцем упирається у верхню в'язку воза, а нижнім кінцем насаджується на вісь. Можливо, Остап Вишня в жарт обізвав рушницю ломакою від воза. Мою першу Іж43, хлопці на полюванні, інакше як ломакою теж не називали. :)
  15. Игнат Мармеладов

    Термінологія зброї

    Ну, таке... Я теж це читав. Враження, що тупо перекручено з російської на українську, людьми для яких українська не є рідною. Крім того в цьому списку друга і четверта позиції позначені одним і ти же словом, а значення різне. Бо якщо цівкою вважати отвір на зрізі ствола або передню частину...
  16. Игнат Мармеладов

    Термінологія зброї

    Привіт козаки! Українська збройова термінологія "накульгує". Особливо це стосується холодної зброї. Щодо вогнепальної, то "ріже вухо", коли ців'я цівкою називають. Хотілось би почути ваші думки. Якщо ненароком продублював тему, то ткніть носом.
  17. Игнат Мармеладов

    Ножі ручної роботи

    Другий номер є?
  18. Игнат Мармеладов

    Тоз66 "лупара''

    Резерв.
  19. Игнат Мармеладов

    Продам СКС 1952р.

    Проданий?
  20. Игнат Мармеладов

    Ножі ручної роботи

    Що за напис на одному з ножів?
Зверху