Результати пошуку

  1. Александр1390

    Дерево ИЖ-58

    Шановне панство куплю комплект дерева на ИЖ-58 в 16к з полукруглою врізкою! Стан або нове або наближене до нового!
  2. Александр1390

    Гільзи 20к

    Куплю однострел пластік 20/70! Або можу обміняти як нові так і бу гільзи 12к рекорд, папка на 20к гільзи і пижі, контейнера!!
  3. Александр1390

    Матриці 16к + заготовка

    Продам повний комплект матриць 16к і заготовку під прес! За все хочу 2000тис! На всі питання відповім в приватні!
  4. Александр1390

    Приклади та інше

    Ціна і розмір вказано на фото! Під номером #3 накладна щека на приклад!!!! Приклади по 50грн від чого вони я не знаю, кого зацікавить більше фото скину у вайбер. Також я не знаю від чого цівка і рукоятка, якщо хтось підкаже буду вдячний. Резерв в темі! 0937113005 вайбер.
  5. Александр1390

    WINCHESTER mod 1911SL

    Дана одиниця виготовлена в 1915р має звуження 0.6мм патронник 12/65. 4+1. Довжина ствола 635мм, вага 3.7кг в стволі присутня сип. Дерево новодел. Зареєстрована в Жит.обл Коростень. На огляд можу привезти в Києв за домовленістю. Ціна 650$. З нею віддам тример для підрізки гільз. Резерв в темі...
  6. Александр1390

    Допоможіть визначити ( Шмідт і Хаберман)

    Ніяких клейм ні на колодці ні на подушках не знайшов! 16к довжина 750мм! Якщо будуть потрібні ще фото то скажіть що сфоткати!
  7. Александр1390

    Чех

    Допоможіть визначити що за модель я тримав в руках)))) це чешська вертикалка 12к з сверловкою стволів 18.3 звуження оба чоки, чим вона запам'яталась це відкатною верхньою частиною колодки, замок запитання на два болти (грінера), екстрактор онин на два стволи з лівої сторони, предохранітель на...
  8. Александр1390

    Вінчестер на ИЖ-54

    Поміняю рушницю з теми на ИЖ-54 в нормальному стані! Пропозиції в приват 0937113005-вайбер! https://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/winchester-1911-sl.89771/
  9. Александр1390

    ИЖ-54

    Хочу придбати рушничку допоможіть оцінити! І визначити рік! Зі слів власника в середині дзеркало! Їхати делеко от і хочу знати чого вона коштує, і чи стоїть за нею їхати))
  10. Александр1390

    Ремігнтон 700

    Допоможіть оприділити! Це Remington sps 700 varmint? Чи ні? І яка ни них ціна на сьогоднішній день? Калібр 308! В магазині не дали відповіді! Тіпа вона на комісії всі питання до власника!!! Ще в середині ствола пішла сипь, за патронником! Як вона буде впливати на кучнісь! Дякую за допомогу!
  11. Александр1390

    Станок для пристрілки

    Куплю станок для пристрілки зброї! (Нарізної) розгляну всі варіанти!
  12. Александр1390

    WINCHESTER 1911 SL

    Допоможіть визначити ціну даної рушники! Рік випуску 1915! Всього було виготовлено 83тис.шт. Довжина ствола 650мм патронік 12/65, вага 3720г. В стволі присутні невеликі раковини! Механізм працює добре, цівка виготовлена з алюмінію, на прикладі є невелика тріщина! По металу вироботки великої...
  13. Александр1390

    Дерево ИЖ-17 16к

    Куплю комплект дерева в нормальному стані! Покриття не важливе! Розгляну варіанти!
  14. Александр1390

    Допоможіть визначити(старий бельг-Джозеф Моніс,1924 року)

    Відомо що 12к! Якщо хтось впізнав від чого це остатки! дайте про неї інформацію! Дякую!
  15. Александр1390

    Дерево ТОЗ-Б

    Куплю комплект дерева Або тільки приклад на тоз-б!!! Розгляну всі варіанти до 1000грн!
  16. Александр1390

    Шрифт

    Обміняю шрифт букв і цифр на комплект дерева ТОЗ-Б! Або продам цифри за 200грн, букви 500грн! Якщо потрібно зробити більш детальні фото то без проблем відправлю вам на вайбер!
  17. Александр1390

    Барклай

    Обміняю все що на фото на кулі пооева, маера, бренеке 12к!!! В барклае нехватае двух лепестков((( або продам все одним лотом за 250грн
  18. Александр1390

    Оптика

    Господа помогите определить и оценить оптику? На ней невидно производителя, и ели видна натпись 3*9-40. Регулировка клацает четко, кратность тоже работает! И скажите её возможности? Всем спасибо за внимание))))
  19. Александр1390

    МР512 и Турок

    Дві одиниці під ремонт! Стан по фото! МР512- встановлена газова пружина! На новій пружині зроблено максимум 100 вистрелів, місяць назад було втрачено ричаг для взвода ружини! Турок- в ньому багато чого робилось і мінялось! По металу пішла ржавчина! А так все працює! Стріляе але слабо! Резерв в...
  20. Александр1390

    Телефон

    Два телефони в LG побитий екран все інше працює, в леново незнаю шо((( може комусь потрібно на запчастини так заберайте, бо валяються а викинути в смітник рука не піднімається)))) пересил НП оплата отримувача! Фото великі неможу сюди загрузить((( скину на вайбер!
Зверху