Результати пошуку

  1. Кропива

    Ветеринарні препарати

    Увага Краплі,Нашийники,Вітаміни TM Palladium за зниженими цінами https://goo.gl/gpExAW
  2. Кропива

    Ветеринарні препарати

    Бравекто в наявності. Бравекто 1 таб. на 10-20кг (захист від бліх і кліщів) - https://goo.gl/rhmttA Бравекто 1 таб. на 2-4,5кг (захист від бліх і кліщів) - https://goo.gl/UrKwyb Бравекто 1 таб. на 20-40кг (захист від бліх і кліщів) - https://goo.gl/LrAcVH Бравекто 1 таб. на 4,5-10кг (захист від...
  3. Кропива

    Ветеринарні препарати

    Ми приєднуємся до святкування Чорної П'ятниці 23.11 ЗНИЖКИ до 40% деталі про акцію
  4. Кропива

    Ветеринарні препарати

    Оголошуємо Акцію "Миша в шоці" Акція діє до 10.11.2018 включно!
  5. Кропива

    Ветеринарні препарати

    А какие выводы я должен сделать? Нет у меня бутылки по 250 мл?
  6. Кропива

    Ветеринарні препарати

    Ошибся извините, посмотрю если есть!
  7. Кропива

    Ветеринарні препарати

    Фіпроніл Люкс 136 грн Фіпроніл 128 Дополнительно можно получить скидку 5 % специально для охотников при использовании купона- huntdog
  8. Кропива

    Ветеринарні препарати

    Можно использовать для ЛЕЧЕНИЯ, по цене Вам не подскажу так как это Российский препарат, официально купить проблематично, а неофициально можно "попасть на контрафакт или под удар, мы не торгуем.
  9. Кропива

    Ветеринарні препарати

    Аптечка для лікування хвороб переносчиками яких є кліщі. В упаковці Азидин(проти пироплазмоза,бабезіоза), Фосбевіт(стимулятор обміну речовин),Карсилін(гепапротектор), вода очищена 10мл. Купити можна по акції, ціна знижена, кількість обмежена. Замовити тут
  10. Кропива

    Консультація ветеринара

    Щеня з молозивом матері повинно отримувати вже на старті антитіла до захворюваннь, якщо ви вакцинуєте суку по провилам, питання щодо неблагополучної ситуації відноситься скоріше до племінних виробництв де збудник може циркулювати і вони його вивести не можуть до кінця, до звичайного мисливця з...
  11. Кропива

    Консультація ветеринара

    Так як раз подумав за бровафарму що в них є така аптечка:) Івермікол - виробник як бачу Фарматон(поганого про виробника не скажу), діюча речовина івермектин, Можна комбінувати, доречі не тільки каплі а й зі спреями які описав в першому варіанті. Щодо виробника і препарату нічого поганого не...
  12. Кропива

    Консультація ветеринара

    Вакцини комплексні, найпопулярніші Біокан (bioveta) Нобівак(intervet), э ще Дурамун (Zoetic) Еурікан(Merial) Всі вони працюють питання яка ситуація на ринку інколи якоїсь взагалі не знайти,. Якщо у вас господарство благополучне то почати вакцинацію треба з 6 тижня, якщо ж ні то починають з 4-5...
  13. Кропива

    Консультація ветеринара

    лість,Доброго Дня. На рахунок кліщів: 100% захист Вашим чотириногим ніхто не гарантує, частково працюють такі методи: 1) Якщо немає контакту з водою , достатньо за 2 години перед виходом обробити собаку спреями. Закордонні Фронтлайн, Больфо(Bayer) або наш Фіпроніл (економ варінт) , одягаєте...
  14. Кропива

    Ветеринарні препарати

    На всі питання зв'язані з ветеринарією зможу відповідати в цій темі! Дякую
  15. Кропива

    Ветеринарні препарати

    І ще одне, після полювання перед виїздом додому і при повернені на "базу постійної дислокації" ретельно оглядайте собаку, особливо приділяйте увагу місцям, вуха і навколо них,шия,живіт,пахви,навколо статевих органів, анального отвору.
  16. Кропива

    Консультація ветеринара

    Доброго дня вельмишановне панство! Мене зовуть Віталій, мені 25 років, за освітою я ветеринар. Маю досвід як у виробництві так і роботі з домашніми тваринами. Практику за станом здоров'я припинив, але можу надати безкоштовні онлайн консультяції в цій темі якщо такі будуть! Дякую, з повагою Віталій!
  17. Кропива

    Ветеринарні препарати

    Я так розумію Ви маєте на увазі профілактику, якщо так то відповідь така. Перед кожним виходом на полювання, берете спрей (Фронтлайн,Больфа,або вітчизняний фіпроніл) одягаєте гумову рукавичку і і обробляєте шерсть протиросту намагаючись попадати на шкіру, і розтираєте розчин. Процедуру робити за...
  18. Кропива

    Ветеринарні препарати

    Я з Вами цілком згідний. Сподіваюсь, і я. Але якщо я порушив правила, прошу вибачення, ну і бан справедливо зароблю.
  19. Кропива

    Ветеринарні препарати

    Оформлю вибірку позицій і відправлю на почту комерційною пропозицією , дякую!
  20. Кропива

    Ветеринарні препарати

    Готовий понести таке покарання, якщо так вирішить адміністрація.
Зверху