Результати пошуку

  1. H

    Продам ИЖ-54, 1959 р., з англійським ложе

    Нова ціна 550$
  2. H

    Продам ИЖ-54, 1959 р., з англійським ложе

    Продам легендарний ИЖ-54 з англійським ложе, 1959 року. Стволи чок-получок, у доброму стані, сипі та кратерів немає, довжина ствола з патронником 760 мм. Вага рушниці 3,45 кг. Продаю в зв'язку з переходом на іншу, нову рушницю. Продажа лише через дозвільну в м. Київ. Ціна 600 $ Телефон: Дякую...
  3. H

    Хто має контакти охот хозяйства Миколаївської області, село Варюшино

    Шановні форумчани, Шукаю контакти охот хозяйства в с. Варюшино ООО « Приднестровское 777» Чи можливо підкажете контакти мисливських господарств, куди можна поїхати на фазана на Київщині?
  4. H

    Mosberg 500 '89

    Всім вітання! Допоможіть будь ласка зрозуміти цінність та вартість даного апарату. Мосберг 500, 12 калібр 89 року. З відкриттям сезону та гарних трофеїв по більше,вельми шановні мисливці!
  5. H

    Продам ИЖ-54 12 калібр 1959 р. в гарному стані Київ

    Щиро дякую, шановне панство. Тему закрили.
  6. H

    Продам ИЖ-54 12 калібр 1959 р. в гарному стані Київ

    А що по вашому означає И перед цифрами? Маєте щось проти полковника? До чого тут бренд? Це історія! Можливо я щось не розумію, а хтось казав, що стволи не цільні? Шановний, якщо Ви володієте більш достовірною інформацією про цю рушницю, прошу, розповідайте. Буду Щиро вдячний!
  7. H

    Продам ИЖ-54 12 калібр 1959 р. в гарному стані Київ

    Продам легендарний ИЖ-54 з англійським ложе, 1959 року. Індивідуальний заказ, красивий номер. Я другий власник, досталось від дєда, полковника. Стволи чок-получок, у доброму стані, сипі та кратерів немає, довжина ствола з патронником 760 мм. Вага рушниці 3,45 кг. Продаю в зв'язку з переходом...
  8. H

    Покупка гладкоствольної рушниці

    При покупці на руках відстріл не потрібно мати для постановки на облік?
  9. H

    Іж 58, 1962 рік, 16 калібр

    Телефон будь ласка
  10. H

    Тоз 66,12к vs Иж-58, 16к

    Всім привіт) Настав час покупки першої рушниці, прошу досвідчених мисливців проконсультувати, цікаво почути плюси та мінуси цих прекрасних рушниць. І так перша рушниця з якою познайомився то був Тоз -66 12 калібра, курковка 1974 року, в нормальному стані 4 з 5 балів, приклад горіховий із слів...
  11. H

    ИЖ-43ЕМ

    Телефон будь ласка напишіть!
Зверху