Результати пошуку

  1. B

    Подарю ружье Иж 27.

    интересное тут кино у вас,)если надумаете по частях дарить,то я за деревом постою:D
  2. B

    Гільзи

    скинув дані,,а пересилка в них кожен раз різна,скоро голубами прийдеться відправляти)
  3. B

    Гільзи

    доброго дня,якщо пластикові під єврокапс то взяв би
  4. B

    "Тряхнем залежалыми закромами"

    доброго,а яка версія блютуза в трекері,а річ доречі не дуже і безтолкова,ключі шукать по хаті дорбе:D
  5. B

    Комплектуючі для спорядження набоїв.

    доброго дня,можно прайсик bogdanmigavko@gmail.com
  6. B

    Висічка та барклай 12кал

    доброго дня,барклай я взяв би )
  7. B

    Оправки 12к

    доброго дня,я прийняв би,якщо не в резерві ще
  8. B

    гильзы 12к.+ самоклейка стрічка

    лента їде до пана Віктора,на залишку гільзи лишились
  9. B

    гильзы 12к.+ самоклейка стрічка

    доброго,так я дарую а не продаю)можу відправити на днях,пишіть адресу н.почти в приват
  10. B

    гильзы 12к.+ самоклейка стрічка

    подарю гільзи пластик два раза стріляні немиті не чищені не декапсульовані не обжаті не биті не крашені),може починаючому охотнику потрібні будуть ,може під експеременти кому) Камуфляжна клейка лєнта,еластична,клеїться сама до себе,трохи прорезинена для відштовхування влаги,довжина десь до 4м...
  11. B

    просьба оценить рог

    ну ети из россии рогда то давно приехали,с какого лося даже без понятия))на олх надо их
  12. B

    просьба оценить рог

    рога не мои :D то другого лося))
  13. B

    просьба оценить рог

    отак яснее) но на что его менять понятия не имею пусть лежит тогда,мож куда то пристрою,благодарствую
  14. B

    просьба оценить рог

    я бы может и продал,если бы хоть знал приблезительные цены,)
  15. B

    просьба оценить рог

    оценить собственно сколько может стоить,а то валялся в гараже пару лет ,есть дефект в виде отломаного отростка на фото видно,если отмыть от пыли вид будет красивее)
  16. B

    ржавий лак

    я мав на увазі,компоненти,но вже неважливо,,по воронінню пара питань,з(якого металу потрібно посуду для виварювання?,чи не пошкодить пайку всі ті виварювання?,стволи з середини закривать потрібно щоб нічо не попало і хром щоб не пошкодився,?) і для замовлення (0.5л+інструкцію для чайників)...
  17. B

    ржавий лак

    доброго дня,а готових наборів не продаєте? мається на увазі увесь комплект для вороніння ,все що там потрібно мати для роботи,
  18. B

    Спорядження одним лотом

    ,12 і 16 калібр забрали?)
  19. B

    Спорядження одним лотом

    доброго дня,якщо не забралы ще ,то стану в резерв,
Зверху