Результати пошуку

  1. bamberas

    Ата нео 12

    Колеги мисливці допожіть порадою. Купив нову рушницю ата нео 12 інерціонка і при спробі використання набоїв споряджених на стану лилод патрон подається в патронник після чого дуже велике зусилля потрібно щоб дістати його передьорнувши затвор, як з'ясувалось пізніше на набоях була недокінця...
  2. bamberas

    потрібна допомога

    Прошу відгукнутися колег та допомогти порадою. Мені подарували дві підкаліберні кулі на 12 к. вага їх становить 28 гр. підкажіть навіску пороху нобель д20 обо соколу. Буду вдячний.
  3. bamberas

    Паракорд

    продам паракорд два мотка каждый по 10 метров. Заказывал для себя но приехал с опозданием и уже не нужен может кому пригодится. прошу по 80 грн. за моток если оба то за 150 грн. Резерв в теме. тел. 0961007326. Оплата на карту привата. Отправлю любым удобным для Вас перевозчиком.
  4. bamberas

    Ніж

    Шановні колеги прошу Вашої кваліфікованої допомоги в мене трапилось неприемна ситуація з ножем зломався кінчик. Прикрим є те що це мій перший ніж який був подарований мені старшими колегами коли приймали мене в мисливці, допоможіть можливо в нас на форумі є майстер який вирішить це питання. Ніж...
  5. bamberas

    пижерез

    Шановні колеги мисливці чи не завалявся в кого старенький пижеріз 16к. Якщо кому не шкода поділіться будьте ласкаві.
  6. bamberas

    Автомобильный адаптер 12 на 220

    Продам автомобильний адаптер с 12 на 220 воль 150 ватт очень полезная вещь на охоте и рыбалке особенно если в авто состояние нет розетки на 220 воль. Состгяние как новый цена 300 грн. Тел 0961007326
  7. bamberas

    ягдаш

    Продам ягдаш мисливський стан нового, на полюванні використовувався один раз. Причина продажі, подарували новий шкіряний, а цей лежить без діла. Цана 400 грн. тел. 0961007326
  8. bamberas

    продам ніж BUCK119

    Продам ножа BUCK119 виробництва США оригінал. Причина продажу банальна хочу купити інший ціна 1500 грн. (без торгу) Відправлю за бажанням покупця любим перевізником. Оплата на картку приват. тел. 0961007326
  9. bamberas

    камуфлированный скотч

    Продам 1 рулон камуфлировано скотчу. В рулоне 5 метров ширина 5 см. Скотч на тряпичной основе. Цена 120 грн. отправлю любым перевозчиком, резерв в теме.
  10. bamberas

    Ніж

    Підкажіть скільки можна віддати за такий ніж, щоб не переплатити? Напис на лезі BUCK119
  11. bamberas

    патронташ на приклад

    Продам шкіряний патронтаж на приклад. Використовався під 12к. емкістю на 6 патронів мае мяку щоку виготовлену із замшу. У використані був один сезон. Стан на фото. Резерв в темі. Ціна 300 грн. Відправлю будьяким перевізником. тел. 0961007326 Віталій
  12. bamberas

    Чоки -компенсаторы Kick's (США)

    Шановні колеги допоможіть!!!!! Чи користувався хтось з Вас такими речами, якщо да то коротенько відгуги про них. Де їх можна придбати в Україні. І чи підходять вони до турецької рушниці Хатсан. Буду вдячний за допомогу.
  13. bamberas

    стрільба кулями

    Шановні колеги допоможіь можливо, що хтось стикався з такою проблемою. При відстрілі куль (моноліт, ліман ш-ш, бренеке) з чотирьох гладких стволів (2- браунінга максус, 1 турок хатсан і ИЖ27) в навівавтоматах використовувались вкрутки циліндр та цилідр з напором всі кулі лягали приблизно...
  14. bamberas

    манок

    Доброї ночі шановні колеги по форуму ось знайшов в інтернеті людину яка виготовляе манки можливо хтось вже купував їх поділіться враженням. http://chernigov.chn.olx.ua/obyavlenie/manok-na-utku-kryakvu-IDfljI4.html ось силка.
  15. bamberas

    правильний підбір насадок

    яку з насадок краще використорувати при стрільбі дробью №5 або "4 з хатсан ескорт I Full choke - Полный чок 1.0 мм II Imp. Modified - Средний чок 0.75 мм (у вас - IMP.MOD) III Modified - Получок 0.5 мм (у вас - MOD.) IIII Imp. Cylinder - Слабый чок 0.25 мм (у вас -IMP.CYL.) IIIII Cylinder -...
  16. bamberas

    Виготовлення ножн для ножа

    Шановні колеги по форуму підкажіть будь ласка чи є в нас на форумі майсти які можуть виготовити кожані ножни для мисливського ножа?
  17. bamberas

    Продам карабин Browning

    Продам карабин BROWNING BAR AFFUT BOSS GR.1 КАЛ.300WINMAG Состояние на 5+ настрел 40 патронов. В комплекте оптика фирмы BROWNING , быстросъёмные кольца, набор для чистки, чехол. Дополнительная информация по телефону 0978583855. Продажа только под разрешение. Цена 2800 у.е.
  18. bamberas

    прблема

    На форумі в оголошеннях не бачу фото як це виправити
  19. bamberas

    Норфин

    создал новую тему потому что покупатель договорился о покупке по телефону но через день перезвонил и отказался от покупки. Продам термобельё NORFIN THERMO LINE б/у размер L. Покупал для жены ей не подошло. Одевала один раз. длина брюк от резинки до манжета 106 см. длина кофти 78 см. Рост жены...
  20. bamberas

    охота в Народичах

    Шановні форумчани є інтерес поїхати на полювання в Народичі Житомирська область В інтернеті ніякої інформації я не знайшов, чи є там приватні мисливські угіддя і які ціни на ліцензії підкажіть будьласка можливо у когось є інформація.
Зверху