Результати пошуку

  1. kurifan

    ножи ручной работы. Автор в бессрочном бане - Админ

    Резерв. Прошу реквізити в особисті.
  2. kurifan

    Продам Beretta 686 Silver Pigeon I 12/76/71см

    Попередниця виснажуються.. Піде куму напевно.)))
  3. kurifan

    Продам Beretta 686 Silver Pigeon I 12/76/71см

    Ай психону) За чоки читав... Коли можливо переглянути? Пришу контакт в особисті. Дякую
  4. kurifan

    Продам Hatsan Xtrim magnum для левши 12кал.

    Ех, де воно було років десять тому. Та за таку смішну ціну...
  5. kurifan

    Продам курточку для полювання

    Резерв. Чекаю реквізити в приват.
  6. kurifan

    Одежда Hillman.Graff

    Я б за таке блокував. Ні опису, ні цін. Посилання на сайт, на якому також фігня. Ну, й такі продажі будуть...
  7. kurifan

    Huglu CLX-T1

    Буде й меркель. Не все відразу, з дому виженуть:D
  8. kurifan

    Huglu CLX-T1

    Навіть якщо з усім вищезгаданим нехай 3000$ а не 5000 Як писав пан Monya "хочу і все":rolleyes: Вам безмежно вдячний:)
  9. kurifan

    Huglu CLX-T1

    Дякую:)
  10. kurifan

    Huglu CLX-T1

    Розумію що завищена ціна. Розберусь повністю з ціноутворенням, напевно зроблю як Ви радите, з відпочинком з користю. Те, що там коштує як в нас 27-й навряд. Збирається на замовлення.. У всякому випадку дякую, врахую поради.:)
  11. kurifan

    Huglu CLX-T1

    З перекладачем після роботи розберусь і їм напишу. За Білорусь знаю, що дешевше, але з нашим розмитненням може те саме вийти. Зв'яжусь, дякую. По коштах Ви праві, дороговато. За таку ціну можна 45-й Меркель взяти.
  12. kurifan

    Huglu CLX-T1

    Турки дали контакти регіонального дилера в них, спробую конкретизувати.
  13. kurifan

    Huglu CLX-T1

    Ви праві. 200-201 в люксі..
  14. kurifan

    Huglu CLX-T1

    Від 5000$ якщо в нас
  15. kurifan

    Huglu CLX-T1

    Так, за цим. Тепер думаю, пертися зекономивши енну суму, чи відразу тут взяти без гіморою.
  16. kurifan

    Huglu CLX-T1

    Від п'яти штук.
  17. kurifan

    Huglu CLX-T1

    Звичайно не буду. Оплачу лише після детального обстеження. Не бюджетна, щоб лохонутися.
  18. kurifan

    Huglu CLX-T1

    Можливо й завезуть. В моєму випадку відповіли - без проблем. Узгодили калібр, стволи. Чекаю..
  19. kurifan

    Huglu CLX-T1

    До нас тільки під замовлення. В "кедрі" поки мовчать. Ствол - сьогодні зателефонували, сказали, що ще з виставки не повернулась. Завтра чи в понеділок після уточнення зв'яжуться.
  20. kurifan

    Huglu CLX-T1

    Доброго дня панове. Стало питання придбання хорошого турка. Вибір зупинив на Huglu CLX-T1 Можливо є власники даної рушниці? Хотів би почути думку про неї. Дякую
Зверху