Результати пошуку

  1. VladVD7

    Продам Franchi Affinity 12к

    Продам Franchi Affinity 12к ( 2018р ) Користуюсь 2 сезони ( настріл не більше 300 пострілів ) На стенді жодного разу не був. З пулі зроблено 3 постріла, під час покупки рушниці. В комплект: тунельна мушка Easy Hit / усі рідні чоки/ коробка, та усе що додається в магазині Стан чудовий ! Продаю у...
  2. VladVD7

    Бельгійка 12к

    Батьківська рушниця. Знаю лише, шо бельгійка 12/65 можливо хтось зможе допомогти з визначенням року і усіх деталей Буду вдячний за допомогу Стан на фото видно ціна: договірна ( підкажіть скільки може коштувати ) 0958609571
  3. VladVD7

    Продам цуценят Веймаранера Веймарська лягава

    Продам щенят срібного призрака цуценята Веймаранера (народжені 23.03.2020). Від титулованих робочих батьків! Документи FCI/КСУ, клеймо, чіп, прививки та всі необхідні документи будуть зробленні на момент віддачі цуценяти. Батьки - мисливці (робочі дипломи та трофеї є). Батько: PATRIOT GRACEFUL...
  4. VladVD7

    Продам Карабин нарезной RUGER 10/22 TAKEDOWN 22LR

    Продам власний карабін. Стан нового! Настріл близько 50 набоїв Купувався літом 2019 року В комплекті: Оптика Сошки Адаптер Фірмова сумка Ціна 550 Фото скину на вайбер 0979832778 Характеристики Производитель: RUGER Страна производитель: США Модель: K10/22-TD Калибр: 22LR Вес,кг: 2,12 кг Длина...
  5. VladVD7

    Допоможіть з Бельгійкою

    Прошу допомогти з даною рушницею. Знаю лише, що Бельгійка. Хотілося б дізнатись як умога більше. Допоможіть хто може. Буду вдячний
Зверху