Результати пошуку

  1. dm1273

    Шахрайство? Потрібна допомога...

    Так і буде. Мені потрібно подати заяву в дозвольну. Вони її реєструють, на підставі неї дають мені якусь довідку будь що, те що змусить відкрити і передивитись / внести зміни в Рівному в дозвільній. Чи я це зроблю чи слідчі органи не відомо. Але і в продавця спитають/ зафіксують те що вище...
  2. dm1273

    Шахрайство? Потрібна допомога...

    Ми вже а дозвільній ( благо в Білій Церкві ) вони входять в моє положення - розглядали цей момент. сміються усно Наді мною Лох Я! Але я просто не розбираюся в цих зелених дозволах - от і вказали в 2018 році. ще раз повторюся (усно) продавець не заперечує нестачу при оформлені прикладу. А по...
  3. dm1273

    Шахрайство? Потрібна допомога...

    Так але цей приклад всерівно ( остання реєстрація) на мені
  4. dm1273

    Шахрайство? Потрібна допомога...

    Не так обіднотбуло б якби мені в дозвільній не переконували що : - там по місцю проживання все правильно оформите. по електронній базі все добре. Вся рушниця. А по факту ні.
  5. dm1273

    Шахрайство? Потрібна допомога...

    Все правильно через офіційний запит. я звертався в2019 році - реформувалася / змінювали начальників дозвільної 2-чі. Заяви від мене не приймали. Я не мовчав про свою проблему. буває ви граєте - буває вами грають . а давайте я вам безкоштовно переоформлю ствол а в доки всю рушницю?!
  6. dm1273

    Шахрайство? Потрібна допомога...

    Так! Вони контактували з Рівним. відповідь їдьте в Рівне і зробіть витяг з мокрою печаткою. Так я з Київської області, Біла Церква. Ніякого відношення до Ріано не маю. Прохання продавця допоможи мені поновити заяву що ти мені не передавав приклад - відповідь розмита.
  7. dm1273

    Шахрайство? Потрібна допомога...

    Я сторона потерпіла, на мене оформили і ствол і приклад ( якого я не отримував) моя мета була купити ствол до своєї рушниці
  8. dm1273

    Шахрайство? Потрібна допомога...

    З мене це все і почнеться! майстерня гараж ? Це ви цю майстерню мали на увазі…. З слів продавця « на ніч дав приміряти приклад…. Знову таки в усній розмові він вже розповідає що викрадено з авто приклад…. Муть якась. Я вже 3 роки провести це все по закону ….
  9. dm1273

    Шахрайство? Потрібна допомога...

    Так на ці питання - він відповів мені що заяву ВІН писав і штраф сплатив. А от чого в дозвільній цього немає ? Дурня строїть !
  10. dm1273

    Шахрайство? Потрібна допомога...

    Я не дав відповіді! Можна офіційний запит побити / але начальники дозвільних між собою вже провели усні розмови. Результату ніякого не дало
  11. dm1273

    Шахрайство? Потрібна допомога...

    Ще трошки треба дати часу Рашко Олександр Олександровича зайняти правильну позицію. Допомогти з зустрічною заявою довести до відома що на руках був лише ствол і дозвільна Рівно припустила похибку. якщо ж ні заява від мене в органи внутрішнього розслідувань. Тоді всі будуть нести штрафи...
  12. dm1273

    Шахрайство? Потрібна допомога...

    На підставі чого він має порушувати справу ?! З моїх слів - я з іншої області. Людина з вулиці. Хоча вище продавець не скривав викрадення. Але й продавець перед продажем не привів документи в порядок. Тобто в нього й числилась вся рушниця після зникнення цив коробки.
  13. dm1273

    Шахрайство? Потрібна допомога...

    Чому не порушує процедуру якусь?! бо і продавець і дозвільна в цьому зацікавлені самі щоб в Рівно не було проблем. Від продавця заяви в ділі немає ( лише на словах) в дозвільній немає підстав щось порушувати все чисто і продано. там між продавцем і дозвільниклм у 2018 році напевно була...
  14. dm1273

    Шахрайство? Потрібна допомога...

    Я нічого не можу зробити. А ні продати, ані переоформити, а ні утилізувати !!!!!
  15. dm1273

    Шахрайство? Потрібна допомога...

    Він відповідає: Зроби витяг згідно заяви про втрату прикладу і ми спишемо її з тебе. продавець каже що її ніби ( заяви немає) то в його ділі! Ні би то він її писав- і штраф платив
  16. dm1273

    Шахрайство? Потрібна допомога...

    Оформляв Ткачук - але він не мав права вписувати з Рівно в дозвільній в зеленку всю рушницю! Продавець не заперечує що при продажі/ оформленні лише ствол в наявності був
  17. dm1273

    Шахрайство? Потрібна допомога...

    Писати заяву слідчим шахрайство?!
  18. dm1273

    Шахрайство? Потрібна допомога...

    Тепер я це зрозумів. Ладно я ЛОХ але як вийти з ситуації?! Переоформити назад на продавця ствол як всю рушницю?
  19. dm1273

    Шахрайство? Потрібна допомога...

    Відповідаю 1 Якщо він продавав як ствол - має бути заява в квитанція оплати штрафу! 2 - в його документах числиться як окрема одиниця. 3 - де я був?! Уявляєте поряд - і в тупу вписали! На питання стоп - а пізно їдь в свою дозвольну там все оформиш правильно. 4. продавець і усно і письмово не...
  20. dm1273

    Шахрайство? Потрібна допомога...

    Ось його пост Рашко Олександр Олександрович
Зверху