Результати пошуку

  1. Altair

    УПС.ЗАКРУТКИ.МАТРИЦЫ

    Доброго времени суток! Интересует матрица 12 калибр, М6 дробовая ("стандарт,хороший стандарт...", Topic master Copyright ) под "Закрутку настольную с поджимом". Длинна патрона 70мм. Сообщите пожалуйста наличие и цену. Благодарю! P.S. Пробовал установить OMV SP-12-2, но тогда сам патрон туда не...
  2. Altair

    Матрицы OMV made in Italy для закрытия и уплотнения звездочки (пополняется)

    Доброго здоров'я! Хочу замовити матрицю OMV SP 12-2 бронзова. Деталі переслав на Вайбер. Дякую.
  3. Altair

    Гуалашка

    Вітаю! Маю намiр придбати у Вас кулi ШШ 16К. Деталі переслав на Viber.
  4. Altair

    Ответы для сдачи экзамена на удостоверение охотника

    Вчора здавав екзамен на Посвiдчення мисливця (Харкiв, Пушкiнська, 86, корп. 2. Вона ж: Чайковська, 3). Бiлети звичайнi, на паперi, без комп'ютерiв. Здав з першого разу, (24 з 24) Висловлюю величезну подяку всiм, хто писав свої вiдгуки та дiлився правильними вiдповiдями. Ну й звичайно Автору теми...
  5. Altair

    Куплю (или приму в дар) Калибровочное обжимное кольцо с эжектором 12 Калибр.

    Придбав. Усім причетним велика подяка. Тему закриваю.
  6. Altair

    Куплю (или приму в дар) Калибровочное обжимное кольцо с эжектором 12 Калибр.

    Куплю (или приму в дар) Калибровочное обжимное кольцо с эжектором 12 Калибр. Просьба пластик не предлагать, не интересует. Только металл.
  7. Altair

    Полезные приспособления

    Бажаю здоров'я, шановнi! Займу чергу i я, з вашого дозволу. Підтвердіть, будь ласка, можливість виконання замовленя. Дякую.
Зверху