Результати пошуку

  1. Виктор Мамчук

    Ata arms VENZA

    в мене в дереві, за рік все впорядку якість дерева досить добра
  2. Виктор Мамчук

    Заец.

    Потрібно якось спробувати приготувати)
  3. Виктор Мамчук

    Что я сделал для увеличения численности и поголовья дичи в угодьях?

    а з яких порід дерев заготовлювали віники??
  4. Виктор Мамчук

    Ata arms VENZA

    Так то воно так, але як можна довіряти патрону якшо його перед тимм неперевірити
  5. Виктор Мамчук

    Ata arms VENZA

    І як тобі шершень ???
  6. Виктор Мамчук

    Как выбрать первое ружье, второе и т.д., секреты и конечно же обсуждение цены

    Доброго дня, япрочитав на цьому форомі вже дуже багато тем і в багатьох знаходяться люди яким би тільки ляпнути, а не допомогти і підсказати. А тут де неглянь якась злоба ., агресія . Зосталось маловато людей які просто з посмішкою шось порадили , а навпаки стараються написати шось гидке і...
  7. Виктор Мамчук

    Используете ли Вы на охоте манки?

    д дякую обовьязково поцікавлю.сь цьою моделью, а де ви купляли свій?
  8. Виктор Мамчук

    Используете ли Вы на охоте манки?

    ну немає в мене змоги купити манок за 700 гривень. а цей якшо не буде допомагати то просто небуде шкода викинути. А тепер питання до вас, а що змушує вас чіплятись до людей????? якшо ви такий розумний ,то моглиб щось порадити а незадавати питанняч рівня недорозвинутого.
  9. Виктор Мамчук

    Используете ли Вы на охоте манки?

    придбав найпростіший манок на качку ) пласмасовий н сайті козаки за 30 грн. В цьому сезоні буду одночасно і вчитись манити і використовувати
  10. Виктор Мамчук

    Как выбрать первое ружье, второе и т.д., секреты и конечно же обсуждение цены

    Доброго дня , дуже гарно написано, є над чим поміркувати. Я навіть нерозглядав п.а. як жадоба до мяса , але в цьому можна прослідкувати саме тему цього обговорення. ще рас дякую , дуже мудрі слова , сподіваюсь якнайшвидшого просвітління.
  11. Виктор Мамчук

    Как выбрать первое ружье, второе и т.д., секреты и конечно же обсуждение цены

    можна багато чого вам написати , но сенс цього загублений в вашій манії величності)
  12. Виктор Мамчук

    Экспансивность пуль ШШ, Булава, Шершень, Hexolit, Rossa32, Ураган

    ЗГОДЕН ЗА ПУЛІ , А ВИ ВЛАСНЕ ЯКИМИ КУЛЯМИ КОРИСТУЄТЕСЬ
  13. Виктор Мамчук

    Как выбрать первое ружье, второе и т.д., секреты и конечно же обсуждение цены

    Всім мусливцям привіт. Я починаючий мисливець, і коли зіткнувся з такою справою , як вибір рушниці, був збитий з пантелику... Зарас роскажу як це було в мене і вчьому була саме проблема. ЗНАЙОМІ МИСЛИВЦІ усі майже в один голос трактували і радили що перша рушниця має бути саме двохстволка...
  14. Виктор Мамчук

    Ata arms VENZA

    Вова а ВИ переміряли дульні звуження ? і які кулі Ви використовували для стрільби
  15. Виктор Мамчук

    Ata arms VENZA

    ну тут да якшо до довгого ствола додати ще 15 сантиметрів то буде некомільфо, но тут мені так здається, що тут справа чисто індивідуальна, в повідомленнях вище чоловик взяв іншу рушницю бо вона легша на 150 грам , а тут і с довжиною ствола приблизно то саме, ліс є ліс ). а якщо це вже непролазні...
  16. Виктор Мамчук

    Ata arms VENZA

    як на мене маневреность ствола це якась загальна фантазія , це ж не додатковий метер ствола и на віть не пів а всього навсього 4-10 сантиметрив))
  17. Виктор Мамчук

    Ata arms VENZA

    я робив відстріл по дощечці товщиною в 1 сантиметр , уси дробини пройшли наскрізь. стріляв з 35 метрив набоєм sts номер 5
Зверху