Результати пошуку

  1. П

    Пальник газовий

    Купимо на підрозділ кілька газових пальників під цанговий балон 200г з вітрозахистом.
  2. П

    Герметизації човна

    Шановні колеги, порадьте герметик для дерев'яного човна. Не хочу смолити, човен в пристойному стані, треба лише між дошками заповнити герметиком. Може поліуретановий чи бітумний?
  3. П

    Лисячий хвіст

    Як зберегти лисячий хвіст?
  4. П

    ніжки козулі

    Хочу зберегти ніжки козулі, як це зробити?
  5. П

    Берці "ТАЛАН" нові.

    Берці "Талан" нові,устілка 292мм , Ціна 700грн. Черкаси. 0974199300.
  6. П

    вибір термоса і термокружки.

    Доброго здоров"я,шановні колеги. Порадьте,будь ласка, який термос вибрати для походів на полювання, рибалку тощо. А мою доньку цікавить Ваша думка стосовно вибору термокружки. Багато є думок і порад, але Вам я довіряю найбільше.
  7. П

    Патрон на зайця

    Підкажіть, будь ласка, який патрон 12к спорядити на зайця для дального пострілу? Дякую.
  8. П

    Черевики пропускають воду

    Маю черевики Бундесвер BW2005 ще в досить нормальному стані, але шкіра почала пропуськати воду приблизно після 1-2 годинної ходьби по мокрому снігу чи мокрій траві. Звичайний крем для взуття не допомагає. В магазині є спрей і воск, що порадите? Можливо щось інше...
  9. П

    Гильза цельнопластиковая К-12/70. Кто что знает?

    В одном из интернет магазинов нашел такой товар: Гильза цельнопластиковая К-12/70 под еврокапсюль. Кто знает подскажите есть ли смысл ее снаряжать и использовать. Если Да то чем, как. Спасибо.
Зверху