Результати пошуку

  1. J

    Придбаю Savage А17 кал 17 hmr напівавтомат

    Придбаю Savage А17 кал 17 hmr напівавтомат. Цікавить саме напівавтомат, болтові прощу не пропонувати.
  2. J

    22 LR на полюванні

    Тренуйтесь. Можливо і в вас вийде;)
  3. J

    22 LR на полюванні

    Знаю правдиву історію, як одним пострілом 22 лр добули двох лосів. Мисливець дочекався моменту коли лосі на зустрічному курсі зійшлися носами. Пострілом поранив носи обом лосям, вони розбіглись в різні боки, але захлинулись власною кровью вдихаючи її. А ви дискутуєте. Потрібно буть винахідливим...
  4. J

    Продам ружье Германика Супер Гусь

    Гусятники - это теория. Я с супергусём охочусь по утке и хожу на фазана. Кто от ветра не шатается, тому ствол 90 см будет в помощь
  5. J

    Марлін Marlin 55 Goose Gun

    Я на постійній основі полюю по птиці з фабармом супергусь. Довжина ствола теж 91 см. Ця зброя вимагає спеціального набою, а до нас возять хіба бюджетні лінійкі. З тих фабричних набоїв, що мені довелось відстріляти, нічого не вразило. Купність і рівномірність на рівні звичайної зброї. Тому я...
  6. J

    InvestArms 100LM вертикалка 410калібр Італія

    Резервую. Написав в ватсап.
  7. J

    Продам колліматорний приціл VOMZ Pilad PFO 1x25 (6moa) 1200 грн

    Закрыто. Подарил другу.
  8. J

    Продам колліматорний приціл VOMZ Pilad PFO 1x25 (6moa) 1200 грн

    Нова ціна 900 грн
  9. J

    Продам колліматорний приціл VOMZ Pilad PFO 1x25 (6moa) 1200 грн

    Продам колліматорний приціл VOMZ Pilad PFO 1x25 (6moa) 1200 грн. Черкаси, тел. 0984229485 Євгеній. Відправлю наложним платежем.
  10. J

    После скольких выстрелов чистить 22 lr?

    Знаю участницу двух олимпиад, стволы не чистят. И я не чищу. Только затворную группу.
  11. J

    Продам свой карабин CZ527 Varmint 223REM !!!

    Есть информация, что на ранних твист был 12. И владельцы таких были.
  12. J

    Продам свой карабин CZ527 Varmint 223REM !!!

    У меня на стволе выбито, над калибром. На вашем фото нет. Так а какой вес пули у нормы и скорость если знаете
  13. J

    Продам свой карабин CZ527 Varmint 223REM !!!

    У меня такой же. Твист 1:9. Думаю вы ошибаетесь. Каким патроном лучшая кучность?
  14. J

    Куплю ружьё 410, 32, 36 кал двустволка, полуавтомат, помпа

    Парни, не предлагайте 28, 20, 12 кал у меня все это есть. Интересует только то что в описании указано.
  15. J

    Куплю ружьё 410, 32, 36 кал двустволка, полуавтомат, помпа

    Куплю ружьё 410, 32, 36 кал двустволка, полуавтомат, помпа. В первую очередь интересует 410 кал (сайга не интересует). Ружье должно быть в хорошем состоянии. Живу в Черкассах. Хорошо бы не дальше соседних областей. Все официально. Пишите в личку.
  16. J

    Продам Ruger American Ranch 300 AAC Blackout 21тыс. грн.

    Продано
Зверху