Результати пошуку

  1. Ivan1989

    Куплю рушницю в 16 калібрі, Житомир і ближні області.

    Куплю рушницю в 16 калібрі, Житомир і ближні області. Шукаю иж27, иж12 або курковкі в гарному стані.
  2. Ivan1989

    УПС 16 калібр.

    Подарую УПС для 16 калібру, отримав його у подарунок з іншими комплектуючими по 16к від форумчанина. Маю УПС ,,Самокльоп,, тому дарую.
  3. Ivan1989

    Прийму в дар барклай 16 к.

    Буду дуже вдячний якщо хтось подарує барклай 16 калібру або інші комплектуючі по даному калібру (гільзи, пижі і т.д.)
  4. Ivan1989

    Патронтаж на приклад

    Питання слідуюче, чи можна перевозити патрони в такому патронтажі, тобто рушниця складена в чохлі але патрони на рушниці?
  5. Ivan1989

    Як готувати бекаса?

    Шукав на полюванні качок і натрапив на клондайк бекасів, пробував стріляти але пятірка дуже велика для нього. Думаю повернутись на наступних вихідних з ,,7-кою'' і спробувати добути декілька але задаюсь питанням чи воно мені треба?Як їх готувати і чи смачні вони не знаю. Може хтось порадить...
  6. Ivan1989

    Полювання на пернатих в Житомирської у районі

    Перший рік полюю, і дуже важко знайти качку, може хтось порадить місця де можна її знайти або організувати спільний виїзд?
  7. Ivan1989

    Куплю ІЖ-18, ІЖ-17

    Куплю радянську одностволку у відмінному стані. Калібр 12 або 16. Житомирська або сусідні області.
  8. Ivan1989

    Калібрувальне кільце 16 калібру

    Хочу виточити калібрувальне кільце для 16 калібру, не можу знайти в інтернеті внутрішній діаметр. На одному сайті знайшов наче 18.3, книжні дані 18.6.
  9. Ivan1989

    Куплю МР-18 (ИЖ-18) 16 калибр.

    Куплю МР-18 (ИЖ-18) 16 калибр. В нормальному стані, під дозвіл, бюджет до 5000 грн. Житомирська обл.
Зверху