Результати пошуку

  1. HDC

    Franchi Falconet S 12 кал.

    Якщо так повільно скидувати зброю то полуавтомат не потрібен, навіть 2-стволка занадто, 1-стволки вистачить :) Яка вага рушниці ( не по каталогах, по сайтах і т.д. а коли на вагу поставити)?
  2. HDC

    Карто-схеми мисливських господарств Житомирської області

    Карти не відкриваються. Цікавить карта УТМР Коростенський район, моживо Малин і т.д. що рядом є.
  3. HDC

    Продам Армсан А612 2015 року (камуфляж МAX 5)

    А якими патронами 28 грам стріляли, якщо не секрет? чи самокрутами? А то магазинних 28 грам практично нема, тільки для тарілок. Також яку зброю купили? Цікавлюсь так як маю такого ж самого Армсан 612 камуфляж з високою планкою і не знаю що краще вибрати :)
  4. HDC

    Franchi Affinity

    А як Ви знаєте що покриття ствола таке саме? Ви його зішкрябували і порівнювали хімічний склад?
  5. HDC

    Impala Plus

    Читаю відгуки і з наших і з кацапських сайтів та не можу зрозуміти ця Імпала нормальна надійна рушниця чи середньо статистичний Хацан. Яка в мене ситуація: з теперішньою рушницею Armsan 612 ( 12 калібр, 76 ствол, висока планка) полюю 3 роки, жодних нюансів і жодного неперезаряду, ніби все...
  6. HDC

    Клещ

    А тут нічого дивного, якщо температура на вулиці більше ніж 5 градусів тепла то вони є.
  7. HDC

    Сезон охоты на пушного зверя 2019/2020

    Звичайно секрет. Це Київська область, ітак на полюванні ходимо по пятах одні другим, скажу просто що на півночі а не на півдні. 6 єнотовидних собак.
  8. HDC

    Сезон охоты на пушного зверя 2019/2020

    Так, самому чи загоном єнота вполювати майже неможливо, він сидить десь в хащах чи очереті і прикидується мертвим навіть якщо пройти мимо нього, а драт дуже любить єнотів, взяв їх 6 штук, причому більшість живими, стріляти приходилось тільки 2 рази коли сиділи по два, одним собака займався, а...
  9. HDC

    Сезон охоты на пушного зверя 2019/2020

    Не знаю, в нас ще не бачив щоб шкурки зайців кудись використовували, навіть лиса не чіпають, ще років 5 назад із лиса знімали шкуру, зараз де його добудуть там і залишать. Єдине це шкура єнотів ціниться, я цього року їх 6 шт добув.
  10. HDC

    Френчі Афініті пластік

    Схоже на наслідки великого настрілу.
  11. HDC

    Продам FRANCHI Inertia Affinity кал.12 30" 2017р.

    Фото ствола не можу нормально роздивитись. Рушниця з високою прицільною планкою чи ні? Така само як тут https://safari-ukraina.com/franchi-inertia-affinity-a0449400/p181285/#tab=all ?
  12. HDC

    20 кал. на полюванні.

    У мене саме такою була перша рушниця...20 калібр, Хацан, 66 сантиметрів. Правда не в пластику, а в дереві. Брав дерево так як без досвіду. Та можу сказати що за 2 сезони жорсткої кущової експлуатації та без жодної обробки дерева після покупки збереглось воно в нормальному стані, так, царапин...
  13. HDC

    Продам ИЖ-58 Штучник новый

    Рушниця виглядає на фото досить красиво, як метал так і дерево, незрозуміло в резерві ще чи ні. Я дивлюсь на це та інші оголошення цього автора, і чомусь згадуються слова одного знайомого: "у перекупів автомобілі купляти приємніше, салон свіжий після хімчистки, руль перетягнутий, пробіг 100...
  14. HDC

    Напівавтомат під лівшу.

    Якби у Вас був бюджет 300-400 доларів то була би проблема. А за 600 доларів берете Армсан 612 і буде товаришу щастя. Це в принципі найякісніший турок що продається в Україні. Я правша, та рушницю скидую на ліву руку ( чомусь так склалось, мабуть праве око більш сліпе ніж ліве), рушниця у мене...
  15. HDC

    Продам Armsan A612 S-Soft-touch

    Продавець залишив навіть 2 номери телефону, і Київстар і МТС, для рідкісних жлобів що не можуть подзвонити на інший оператор, та навіть це є проблемою, бо у когось може бути тільки Лайф.
  16. HDC

    Fabarm XLR для лівші 12/76

    Та ні, навряд чи вони себе образять. Вони навіть людям без дисконтної картки що прийдуть купляти дорогу рушницю можуть за одну фрузу "будь-ласка" скидку 10% зробити. Справа в тому що зброя мисливська в Україні переоцінена, на італійців не знаю, та на турків 100%, порівнював колись із...
  17. HDC

    Fabarm XLR для лівші 12/76

    Я ж написав за правосторонню рушницю, там 39.
  18. HDC

    Fabarm XLR для лівші 12/76

    Не хочеться рекламувати жодні інтернет магазини, та якщо той же Ібіс + дисконтна картка 15% то получиться тих же 33 тисячі. Така картка є у двох знайомих мисливців. Є ще 10%, 12%, там чуть інша ціна, та не принципово. P.S. прошу не просити в приват дати картку скидочну і т.д., в таких послугах...
  19. HDC

    Fabarm XLR для лівші 12/76

    Теж спостерігаю за ціною цієї рушниці, не проти взяти собі Фабарм XLR саме ліворуку, та якщо в магазині за 33 тисячі можна взяти абсолютно нову праворуку то вибір очевидний.
Зверху