Результати пошуку

  1. Stanislav Fursa

    Чок Джеміні ІС - 0.25мм/КріоПлюс.

    Продам, абсолютно НОВИЙ чок Джеміні 0.25мм, без жодного пострілу! Віддам і фірмову наклейку на ствол) Підійде для рушниць Бенелі і Бреда з системою Кріо Плюс. Ціна - 2700 грн.
  2. Stanislav Fursa

    Гільзи 12 кал., одностріл

    Подарую гільзи одностріл, всі стріляні мною. Спортивні: RIO EVO Platinum, B&P, Rio EVO, TAKHO. Самокрут, одностріл: Шеддіт і БиПи (без гордон). Кульові: ТАХО, Зала Армс і НобельСпорт.
  3. Stanislav Fursa

    Куплю - Беретта 686

    Куплю - Беретту 686, 12 кал., в гарному стані. Бюджет до 2000$. Доки (зеленка) вже в процесі. Номер (Вайбер/Телега) - 096 056 85 92.
  4. Stanislav Fursa

    З Днем Народження, Arsenfresh!

    Вітаймо нашого форумчанина й гарного мисливця з Днем Народження! Бажаю Вам вдачі, успіхів в подальшому житті в роботі, в хоббі, взаєморозуміння і саме головне, це міцного Вам здоров'я, всіх благ! І гарних й влучних пострілів на полюванні! З Днем Народження, Арсеній!
  5. Stanislav Fursa

    Болти для цівки ТОЗ-34

    Куплю нові або б/у болти для цівки ТОЗ-34. Мій номер +38 096 056 85 92 (Вайбер/Телеграм)
  6. Stanislav Fursa

    Приклад на ТОЗ-34

    Доброї ночі! Можливо не тут пишу, але якщо що, поправте мене чи пересете тему. Шукаю по Чернігову або Києву (порадьте), гарного майстра по виготовленню прикладів і цев'я. Хочу зробити під себе і "переодягнути" свій ТОЗ-34. Заздалегідь дякую.
  7. Stanislav Fursa

    Полювання на Фазана.

    Не знаю, де спитати, но спитаю тут і тапками сильно не закидуйте..:) Загалом в цьому році (сезоні) я планую попробувати поїхати на полювання на Фазана. Це буде моє перше в житті полювання. І що цікавить, якими Ви набоями стріляєте? Які навіски і номера шроту Ви застосовуєте? Сам люблю стріляти...
  8. Stanislav Fursa

    З Днем Народження, krushinski00!

    Сьогодні День Народження в шановного форумчанина Віктора, привітаємо з Днем Народження! Бажаю Вам любові, взаєморозуміння, міцного здоров'я, вірних друзів, успіхів в роботі і успіхів в подальшому житті! А все погане, нехай обходить десятою дорогою! Бажаю щоб всі Ваші мрії, плани і ідеї...
  9. Stanislav Fursa

    Настільний пороховий дозатор "ВоенОхот".

    Продам б/у радянський пороховий дозатор "ВоенОхот", працює справно. З недоліків, загубилась нижня ручка піджиму, на фото видно. Ціна - 250 грн. Оплата на карту або наложеним платіжом. Відправка НП, доставка на покупцю.
  10. Stanislav Fursa

    Настільна закрутка "ВоенОХОТ", 12-кал.

    Продам малокористовану б/у радянську настільну закрутку 12-го кал., стан на свої роки гарний. Матриця не пошкоджена, крутила 90% папку. Ціна - 400 грн. Оплата на карту або наложеним платіжом. Відправка НП, доставка на покупцю.
  11. Stanislav Fursa

    Досвід і використання папкових гільз/набоїв.

    Пропоную поговорити, показати, поділитись чи розповісти про свій досвід, і використання папкових гільз. Мова йтиме за любу папку - Радянська, ГДР (ХУБЕРТУС), сучасні Шеддіт (однострільні Борначі, Ріо, ARMUSA) і.т.д., і хто з якою мав досвід. Фото теж вітаються..;) Обговорити рецепти, способи...
  12. Stanislav Fursa

    Продам папкові гільзи 12-го кал., СССР (2)

    Продам 29-шт., Радянських гільз. (з них 23шт. - червоні і 7шт. - бордові). Бордові 77-го року, червоні 80-го року. Гільза в гарному стані, папкові трубки - тверді, не пересушені і не потріскані. Ціна лота - 130 грн (4.50грн/шт.) Гільза упакована. Оплата на карту або наложкою, доставка на покупцю.
  13. Stanislav Fursa

    Папкові гільзи 12-го кал., СССР (1)

    Продам радянські гільзи 80-го року випуску, рожеві. Гільза має непоганий стан, папкові трубки - тверді, не пересушені і не потріскані, але на деяких шляпках, є маленькі чорні потемніння. Ціна лота 224 грн (64 гільз по 3.50грн). Гільзи вже упаковані + бонусом віддам коробочку дробових картонних...
  14. Stanislav Fursa

    З Великоднем, Форумчани!

    "Христос воскрес!" – десь пролунало, І на душі святково стало. Ось кошики із рушниками Несуть до церкви із пасками. Святково свічки засвітились, І всі частунки освятились. "Христос воскрес" – лунають дзвони. Хай зникнуть всякі перепони! Хай у душі панує свято, Хай успіхів буде багато! Хай...
  15. Stanislav Fursa

    З Днем Народження, Fonex:)

    Сьогодні, День Народження в нашого шановного форумчанина Fonex...:cool:;) Дімон..! Друже, вітаю тебе з Днем Народженя! Бажаю тобі всього самого-самого найкращого! Завжди залишайся гарним, розумним, позитивним і життєрадісним парнем! З тобою завжди приємно мати справу, поговорити, поділитись...
  16. Stanislav Fursa

    Велика Мисливська - ФОТОГАЛЕРЕЯ

    Вітаю всіх Мисливців! Пропоную всім нам створити гарну фотогалерею, виставляти тільки обережні, гарні і красиві фото трофеїв (пух, перо, копито). Якщо на фоні трофею/рушниці є пляшки, сигарети, стаканчики чи калюжа крові або дуже "пом'ятий" трофей, не виставляти! Хочу щоб виглядало так - бажано...
  17. Stanislav Fursa

    Латунна гільза під ЦБО (Одностріл)

    Продам латунну гільзу під ЦБО 12-го калібру, 90-го року випуску. (Одностріл, стріляли Соколом) В наявності 25-шт. Гільза-8 грн\шт. Продаж одним лотом, ціна за все-200 грн. Тел. (Вайбер) 096 056 85 92 Відправка НП, оплата на карту або наложеним платіжем, доставка на покупцю.
  18. Stanislav Fursa

    Латунна гільза під ЦБО (Нова!)

    Продам латунну гільзу під ЦБО 12-го калібру, 90-го року випуску. В наявності 25-шт. Гільза-15 грн\шт. Продаж одним лотом, ціна за все-375 грн. Тел. (Вайбер) 096 056 85 92 Відправка НП, оплата на карту або наложеним платіжем, доставка на покупцю.
  19. Stanislav Fursa

    Настільна закрутка 16-кал (СССР)

    По проханню продам радянську настільну закрутку 16-го калібру. Закрутка малокористована, крутили тільки папкову гільзу. Ціна-250 грн. Тел. (Вайбер) 096 056 85 92 Відправка НП, оплата на карту або наложеним платіжем, доставка на покупцю.
  20. Stanislav Fursa

    Пластикова гільза - BAIKAL "Made in USSR".

    Продам гільзи по проханню знайомого мисливця. Гільза під капсюль "Жевело", 82-го року виробництва, експортна, 12 кал. На шляпках є потемніння, ржавчини і окислі, немає. На фото все світліше, а в реальності шляпка трішки темніша + кожна гільза протерта сухою бавовняною хусточкою. Продажа одним...
Зверху