Результати пошуку

  1. Аникей

    Хто останнім часом в природі бачив тхора?

    Сидів оце і згадував дитинство. Згадав що покійний батько часто вдома ловив тхорів. Я в дитинстві теж один раз застрелив з рушниці тхора а один раз собака на полюванні задавив. Це було близько 30 років назад. Років з двадцять ні самих тхорів ні їх сліду я не бачив. А як у Вашій місцевості...
  2. Аникей

    Дульнозарядна мисливська зброя

    Хотілося щоб створили окрему тему по дульнозарядній зброї та розповіли про полювання і т.д.
  3. Аникей

    Ложе до карабіна мосіна

    Може в кого є ложе до карабіна мосіна , можна поламане,мені для ммг, прийму в подарунок.
  4. Аникей

    Гільзи 22калібр.

    Кілька років тому знайомий віддав мені різне мисливське спорядження яке дісталось йому в спадок. Серед всього іншого гільзи до малокаліберної гвинтівки 22кал. Гільзи в пачках по 50штук,капсуль нестреляний,і в деяких є залишки пороху. Куль небуло як і пороху. Таке виникло запитання,куди могли...
  5. Аникей

    Документи які повинні бути у перевіряльників ( єгер,мисливствознавець, працівник держлісгоспу і.т.д.) ,що перевіряють мисливців під час полювання?

    Підкажіть які повинні бути у перевіряльників документи для перевірки мисливців, а саме цікавить (крім посвідчення), чому саме сьогодні,чому саме дані особи, чому саме тут повинні здійснювати контроль ( патрулювання) ? Тобто цікавить чи повинні в них бути якийсь наказ, розпорядження...
  6. Аникей

    Приліт птахів.

    Колеги вирішив відкрити тему і я думаю багатьом буде цікаво,особливо міським мисливцям ,з приводу приліту птахів із зимівлі з півночі. Так 08.03.2021 року я особисто на Черкащині бачив шпаків. Прошу ділитись спостереженнями хто ,яких і де птахів бачив.
  7. Аникей

    Товариш шукає рушницю

    Колеги товариш попросив знайти рушницю за ціною до 350 долларів. Рушниця повинна бути 12 калібру , без сипу та раковин у стволі , двохстволка. Горизонталка чи вертикалка значення немає. Також можливий обмін мц 2112 на двохсволку, так як вона для нього заважка. пропозиції можна мені у п.п...
  8. Аникей

    Обміняю гільзи паперові 20 калібру на 16

    Обміняю гільзи папкові 20 калібру під капсуль жевело в фабричній коробці , нові 99 щтук + 1 бонусна ,на папкові гільзи 16 калібру під капсуль центробой. Гільзи без дефектів.
  9. Аникей

    Шукаю 1-но зарядну одностволку

    Шановні колеги , товариш шукає собі 1-но зарядну одностволку іж-18, 17, іжк чи ЗК 16 або 12 калібру у Черкаській області ,або Богуславський чи Таращанський район Київської області. Дозвіл на придбання є.
  10. Аникей

    яку "балаклаву" обрати?

    Колеги ,скоро морози та вітри холодні. Маю чутливу шкіру особливо на обличчі. Майже кожного року маю проблему з обмороженням обличчя яке довго лікується. Виникла ідея придбати балаклаву. Підскажіть у кого є досвід яку краще обрати ,який має бути матеріал ,щоб у морози лице не обмерзало і не...
  11. Аникей

    обміняю пару бойків іж-27 (часів СССР)

    Обміняю пару бойків часів СССР іж-27,нові,заводського виробництва на 2 кілограми твердого шроту №3 гарної якості.
  12. Аникей

    BLaBLaCar- Для мисливців

    Сьогодні був на дні народження у похресниці і не міг поїхати на полювання. Товариш з яким часто їзджу на полювання телефонував та запитував чи немає кого із ким з"їздити. От мені і спала на даумку ідея , а чомуб і не створити таку темку, адже я думаю є чимало мисливців які мають транспорт...
  13. Аникей

    Найнадійніший перевізник,хто яким користується та які проблеми виникали і як їх вирішили?

    Власне кажучи хочу у Вас колеги дізнатись хто яким перевізником користується ,які виникали проблеми та як їх вирішували? Особисто я мав неприємний випадок коли одному форумчанину із Криму переслав запчастини та приклад до рушниці "Новою поштою".Коли товар був доставлений то виявилось що...
Зверху