Результати пошуку

  1. Аникей

    Полювання на голуба

    Все так ,але як тільки починається полювання і ці самі присутні летять на поля то стають найобачнішою птахою.
  2. Аникей

    Обставка з лисом по областях

    Може й небезпечно але я полював, все нормально. Воно ж завжди як чоботи поколіна то у воду залізеш по крашанки. ав
  3. Аникей

    Полювання на голуба

    Зараз ще листя немає то гніздо будують в основному на хвойних і в омелі.
  4. Аникей

    Весна іде, красу несе

    Казав мені один дід ,що тепло настає справжнє і постійне тільки після пасхи ,а до пасхи коли вона не була буде холодно.
  5. Аникей

    Прийму в дар щеня лайки

    Ну знаєте у мене сусід тримає німецьку вівчарку і служить в зсу алеж на службі собаку не використовує
  6. Аникей

    Обставка з лисом по областях

    В цьому році у другій половині лютого при відстрілі лиса мною добута гарна самочка. Єгер який обирався лисицю говорив що в неї були майже повністю сформовані лисенята. Так що деякі самки можливо і раніше принесуть приплід. Доречі і добута вона неподалік від нори вже почищеної ,я якраз...
  7. Аникей

    Димарь

    Цікаво що на одній пачці вказано наважки на калібри від 32 до 12 а на другій від 20 до 12. Хоча ГОСТ один і той самий.
  8. Аникей

    Димарь

    А той порох у рушниці гладкоствольна використовувати можна чи він якийсь інший чи крупний сильно?
  9. Аникей

    Димарь

    Якщо подаруєте прийму. Як говорить один актор " знаю що незаслужив але невідмовлюсь"
  10. Аникей

    Димарь

    Нічого проблематичного. В тазик пластиковий ставлю і приливаю гарячою водою стволи. Далі засіб для миття посуду і шомполом як насосом стволи промиваю, потім ще разок проливаю і протираю а далі змащуємо маслом і все.
  11. Аникей

    Подарую мисливські капелюхи

    Можна мені зелений?
  12. Аникей

    Старые патроны. Ностальгия.

    Перед ракетою по репарації чи контребуції нам би те виготовлення гільз
  13. Аникей

    Старые патроны. Ностальгия.

    Може і невтему але запитаю. Може хто знає де виготовлялись гільзи папкові ті що з малюнком качки і написом на металевій частині " азот". Чи є зараз те підприємство ,чи було воно на території України?
  14. Аникей

    Подарую шапку

    Схожа як у Іллі Ківи
  15. Аникей

    Хто останнім часом в природі бачив тхора?

    А ще смердючий. Під час небезпеки виділяє такий сморід що навернутись неможна. Колись собака зловив і придушив то і собака синодів так що з ним в машині всидіти неможна.
  16. Аникей

    Хто останнім часом в природі бачив тхора?

    Ласку вчора вдома бачив та і взагалі унас її трошки є ( Черкащині) а от тхора ні, наче Якась пандемія чи як там правильно у них була. Доречі лиса теж недуже, я мав можливість проводити відстріл то відстріляю одного. Зайці були наглі і безстрашні якби було дозвіл і бажання з десяток взяв би...
  17. Аникей

    Хто останнім часом в природі бачив тхора?

    Ласку вчора вдома бачив та і взагалі унас її трошки є ( Черкащині) а от тхора ні, наче Якась пандемія чи як там правильно у них була. Доречі лиса теж недуже, я мав можливість проводити відстріл то відстріляю одного. Зайці були наглі і безстрашні якби було дозвіл і бажання з десяток взяв би...
  18. Аникей

    Обставка з лисом по областях

    Нерівняйте Чорнобиль з місцями бойових дій. В чорнобилі собакам тіла людей не діставались а в зоні бойових дій це дармовий харч для них і вони до нього швидко звикають.
  19. Аникей

    Гільзи 28 калібр.

    Не хотів засмічувати Вашої теми але цікавить питання чи продали Ви рушницю 28 калібру що продаєте гільзи?
  20. Аникей

    Хто останнім часом в природі бачив тхора?

    Сидів оце і згадував дитинство. Згадав що покійний батько часто вдома ловив тхорів. Я в дитинстві теж один раз застрелив з рушниці тхора а один раз собака на полюванні задавив. Це було близько 30 років назад. Років з двадцять ні самих тхорів ні їх сліду я не бачив. А як у Вашій місцевості...
Зверху