Результати пошуку

  1. Vlad

    допоможіть визначити і оцінити бельгійку системи Лефоше?(Бельг 1870-90 р.р.)

    доброго дня товариш попросив визначити що за зброя така цікава йому попалася , всім дякую за допомогу!!
  2. Vlad

    Щенок Куцхаара сука !!!

    доброго дня! товариш попросив виставити на продаж щенка Курцхаара сука від хороших батьків , тереторіально Кременчук ,телефон 0973626463 всі запитання по телефону!! дякую
  3. Vlad

    Щенки ягдтер'єра від елітних батьків !!!

    Доброго дня дорогі побратими , товариш попросив виставити на продаж класних щинків від суперових сильних собак два кобелька вік майже два місяця собаки готові до переїзду до нового господаря (лише мисливця, бажано того хто захоче їздити на змагання), (хто їзде на виставки ті полюбому знають і...
  4. Vlad

    продам латунні гільзи 16к

    доброго дня ,на прохання товариша виставлю на продаж 92 гільзи 16 калібру ,гільзи бу ,але в хорошому стані всі наковальні без із'янів на фото все видно , ціна 8 гр штука хто забере всі зразу оплата за 90 штук 2 в подарунок!!
  5. Vlad

    прямий приклад і цевйо на иж 58

    доброго дня, продаю приклад і цевйо для иж 58 ,гарний горіх ,був замовлений цим літом у форумчанина який продає нові приклади з росії , в ідеальному стані ,був на 5 охотах стоїть на зброї і по цей час , хочу продати тому що ,знайщовся недалеко майстер який робить приклади по...
  6. Vlad

    приклад і цевйо до иж58

    доброго дня, продаю приклад для иж 58 горіх в нормальному стані була тріщина заклеяна майстром, був знятий зразу після купівлі прикладу з прямою ложею ціна 400 і цевйо в хорошому стані ,ціна 400 можливий торг !
  7. Vlad

    приклад для иж 58

    доброго дня, продаю приклад для иж 58 бук в дуже хорошому стані був знятий зразу після купівлі зброї був у користувані десь рік ціна 800 + торг і затильник бонусом !
  8. Vlad

    приклад і цевйо для безфлажкового ТОЗ 34

    Доброго дня ,продаю комплект дерева бук на безфлажковий тоз 34 , був реставрований у майстерні савеган , але прийшлося установити стяжний винт при бажанні можу замовити гарний винт за 50гр , стан буде видно на фото , ціна приклада 500 + бонусом розетка і торг цевйо 600
  9. Vlad

    куплю ричаг взвода ТОЗ-34 лівий або пару

    доброго дня куплю ричаг взвода лівий на безфлажковий тоз 34!!! дякую!
  10. Vlad

    куплю пластину лба колодки ТОЗ-34 дорого

    Добрий день . Маю велике бажання купити пластину лба колодки на сві тоз 34, 74 року випуску безфлажковий, розгляну всі пропозиції . Дякую всім за увагу , з повагою Влад
  11. Vlad

    Потрібні прокладки для зміни кута нахилу приклада на Ata Arms NEO12

    Доброго дня всім товаришам по хобі ! Купив свою ату одну з перших ,які зайши на наш ринок і можливо через брак досвіду, або тоді вони не йшли разом в комплекті ,(або не дуже хороших продавців ,які не віддали ) не отримав в комплекті прокладки для зміни кута нахилу приклада і лише зараз побачив...
  12. Vlad

    Допоможіть розібратися , що за зброя!!!

    доброго дня шановне панство ! Звертаюся до вас за допомогою, попалася мені в руки ось така річ , але ніде не можу знайти про неї .хоча б якусь інформацію , а також підібрати патрон !!! Дякую, з повагою і найкращими побажаннями
  13. Vlad

    куплю гончу

    добрий день . маю величезне бажання придбати щенка песика російської гончої,або англоруса,або естонця,бажано, щоб батьки парцювали в очереті по лисиці,тому що це і буде основна його робота, всі пропозиції прийму з величезним задоволинням. дякую з повагою Vlad
  14. Vlad

    Мисливська кухня!

    доброго дня дорогі мисливці ! хотілосяб створити нову тему, в якій би кожин охотник ,поділився своїми рецептами приготування дичени і можливо якимись не відомими стравами ,які готуються на полюванні в колективах і вдома. В нашому колективі популярними єсть шашлик ,шурпа,уха,я думаю ну як і в...
  15. Vlad

    допоможіть консультацією по franchi inertia predator synthetic 12/76

    добрий день дорогі мисливці ,звиртаюся до вас за порадою на рахунок такої зброї ,як franchi inertia predator . Мене цікавить ,думка всіх хто користувався ,або стикався з цією зброєю ,всі плюси і мінуси ,є бажання стати власником цієї зброї але не хочиться купувати кота в мішку . всім не...
  16. Vlad

    дратхаар

    Добрий день дорогі мисливці. Довго думав яку собаку вибрати,але з часом обдумавши всі за і проти, зупинився на дратхаарі.Зараз маю суку 3 місяці,собакою задоволений,але як собаководу початківцю крім літературної і відео інформації якою я володію ,хотілосяб узнати більше від самих власників...
  17. Vlad

    ИЖ-54

    Добрий день. Допоможіть оцінити ИЖ54 1955р. в гарному стані . Коротко ст.750 є не значна сип ,тов.патронніка 8 мм,хромовані , але потерте вороніння ,англійська ложа, горіх в гарному стані ,немає шату взагалі,болти не тронуті,збереглося дето 70 % цвітної калки, цевйо в гарному стані не розшатане...
Зверху