Результати пошуку

  1. Р

    Продам закрутки настольные 16 кал.

    Д.вечір. Візьму одну (сріблясту). Відправка Н Пошта скл№1 м.Корюківка Чернігівська обл. Резніченко Володимир тел0954090949
  2. Р

    Гуалашка

    Доброго вечора, закиньте будь ласка прайс на о/с
  3. Р

    Гуалашка

    Кулі отримав. Все чудово. Всім рекомендую як кулі так і продавця.
  4. Р

    Гуалашка

    Де 0,1???? Я писав про 1,25 і 1,3. На банці з Д-20 написано 1,3 для 16кал. Щодо різниці в 0,01- то це вже й не так далеко від правди. По Соколу і Сільверу - так і не зміг добитись нормальної різкозті (як на мене) при нормальній кучі (знову-ж як на мене). І може трохи не по темі, а от куля Лайман...
  5. Р

    Гуалашка

    куля 16 калібр ПІДКАЛІБЕРНА (див. сторінку 1), вага кулі 28гр.(переважував) з іж-27 16 КАЛІБРА. При спорядженні стандартною навіскою Д-20 в 1,3гр - кучність незадовільна (як на мене). Стріляв по мішені, прикріпленій на дерев’яний щит з соснової дошки 40мм. за щитом ставив соснову дошку 50мм -...
  6. Р

    Гуалашка

    Відстріляв ШШ 16 калібру (підкаліберна) з іж-27, нажаль не зфоткав. Метою було добитись влучної та кучної стрільби з обох стволів (чок-напівчок )на відстань не менше 50м. Найкращий результат отримав на порошку Д-20 навіска 1,25гр. , споряджав в нову гільзу під закрутку. Стріляв з руки. Н...
  7. Р

    Гуалашка

    ..і мені прайс по кулям 16кал. будь-ласка
  8. Р

    Все для релоадинга 12К, 16К, 20К. Комплектующие Gualandi и отечественные. Гильзы новые и б/у. Gaep.

    Доброго дня.Сскиньте прайс на rvo1975@mail.ru
Зверху