Результати пошуку

  1. M

    Продам ножа.

    Продано
  2. M

    Ножі.

    Вітаю товариство. Це не зовсім вірне ствердження. Піпір ніяким чином не вплине на результат заточування. Різ паперу після заточування навпаки являється міні тестом стану ріжучої кромки. Якже ж тоді ножом щось різати, коли ріжуча кромка сідає на папері :) Сірчану краще не брати. Можна...
  3. M

    Продам ножа.

    Продано
  4. M

    Ще один ніж на продаж.

    Продано
  5. M

    Продам ножа.

    Відео -
  6. M

    Продам ножа.

    Не холодна зброя.
  7. M

    Продам ножа.

    Клинок х12мф. Довжина клинка 88 мм. Товщина 4мм. Накладки кокоболо. Спуски увігнуті. Відправка Новою поштою. Оплата на картку Приват банку.
  8. M

    Ще один ніж на продаж.

    Відео -
  9. M

    Ще один ніж на продаж.

    Клинок х12мф. Довжина 110 мм. Товщина 4.5 мм. Накладки мікарта. Відправка Нова пошта. Ніж не ХЗ. Травмонебезпечне руків"я.
  10. M

    Продам ножа.

    Фото
  11. M

    Продам ножа.

    Клинок RWL 34. 60-61 HRc. Довжина клинка 115 мм. товщина 4,0 мм. Накладки айронвуд, залізне дерево. Спуски увігнуті, повздовжній сатин. Не ХЗ - травмонебезпечне руків"я. Упор тонше 5 мм. ПС. як фото вставити?
  12. M

    Японский охотничий нож

    Помоєму до "іпонії" він ніякого відношення не має :) Звичайна штамповка братів Китайців. Яка саме 440 на ньому?
  13. M

    Японский охотничий нож

    А можна реальні фото Вашого ножа?
  14. M

    финка

    :) http://www.knife.com.ua Секретів тут абсолютно ніяких нема. можливо і знесуть силку. Я до того, що мені ніж даного виробника попав на переробку. Заявленої твердості нема близько. Якість роботи... не дуже. Сам займаюсь виготовленням ножів, і не люблю коли очі замилюють. ПС. 62 HRc для...
  15. M

    финка

    Є ряд питань: - що тут від фінки? - що за залізо в пакеті? - як так точно виміряли твердість на дамаску?
  16. M

    Ножі.

    Арго писал: Тем более,что по всем видимым параметрам он тянет на холодное! Там залізяка може бути 2 мм товщиною :) Те що не для роботи, то факт :)
  17. M

    Ножі.

    Для того щоб оцінити, треба щоб щось було видно на фото. Що за залізо на клинку? Яка твердість? Розміти?
  18. M

    Продам ніж.

    Продано
  19. M

    Продам ніж.

    1050 грн.
  20. M

    Ніж на продаж.

    Продано
Зверху