Результати пошуку

  1. TOZ БМ

    Изготовление дульных сужений на Заказ

    Я так понял что мой Раструб мобел чок +16 заказан 5. 06.20 через вайбер ростворился в неізвесності.
  2. TOZ БМ

    Продам дріб або обміняю на свинець.

    Посилочку отримав все супер те що і хотів. Велике дякую.
  3. TOZ БМ

    Продам пиж-контейнер СССР

    На яку вагу дробі розраховані?
  4. TOZ БМ

    УПС.ЗАКРУТКИ.МАТРИЦЫ

    Доброго вечора Випробував матрицю для докрутки зірки, це просто бомба:D:D Дякую вам велике за консультацію та підбір по моїм хотелкам:D Здоров'я вам міцного та нових досягнень. Фото прикрепляю нижче:)
  5. TOZ БМ

    Мітинг, що стосується мисливського собаківництва! (законно проект 2232 )

    А вданом відео дуже кретично важно як выступить кожен? Мені здаєця головна мета і суть самой проблемы ясна як 2+2 і понятна що сидівши на дивані і нажимать на кнопки телефонів ми Мисливці останемось з великим БОЛТОМ і на тому самому дивані будемо крутить зброю в руках і ставить в сейф бо...
  6. TOZ БМ

    Дробь охотничья\спортивная

    Доброй ночі дробь№10 є або чи буде
  7. TOZ БМ

    Мітинг, що стосується мисливського собаківництва! (законно проект 2232 )

    На мою думку потрібно подавати закон про внесення зоошизіків до екстриміскіх угрупувань і тримають їх на особом контролі Так як з їхньої сторони литить негатив і підбуриння людей в соц сітях та медіа а це неприпустимо.
  8. TOZ БМ

    Стоимость членских взносов по областям

    Вставлю і я свої 5коп раз іде така дискусія. В Четверг 30.01.2020р подав документи на оформлення документів на свого четвероногого помічника в ФМСУ Киева З щенячкою та фотками поперся туди Там все прийняли і виставили рахунок до сплати. Сказали обов'язкова плата. 100 грн - Вступні...
  9. TOZ БМ

    Дробь охотничья\спортивная

    Доброго дня 5кг-7 візму
  10. TOZ БМ

    УПС.ЗАКРУТКИ.МАТРИЦЫ

    Доброго дня Матрица формирующая бортик(подрубная) 12кал Яка цина на сьогодні
  11. TOZ БМ

    Продам ATA ARMS SP BLACK

    Причина продажу?
  12. TOZ БМ

    Gemini Chokes Ukraine

    Предварітельно резерв на 1шт Раструб Мобіл чок
  13. TOZ БМ

    Gemini Chokes Ukraine

    Яка цина?
  14. TOZ БМ

    Gemini Chokes Ukraine

    Доброго дня джемені раструб Мобіл чок є внаявності?
  15. TOZ БМ

    продам сапоги на охоту Lemigo Grenlander 862 EVA

    Також цікавить модель 720
  16. TOZ БМ

    Флисовая куртка Deerhunter

    В ризерв стану наступним за Саньком 86
  17. TOZ БМ

    Продам ТОЗ-34 циліндри.

    Якщо вона не ремонтувалась значить не кручена? То нашо сюди лазили?
  18. TOZ БМ

    Продам ATA ARMS Sporter c родным или модульным прикладом

    Доброго вечора, яка причина родажу?
  19. TOZ БМ

    Продам Target 15-87

    Напів автоматичні рушниці проходять повну претирку всіх рухомих запчастин на 1500-2000вистрелів А якщо взяти настріл обкатки і той який є загальний то для ней це нинастріл кретичний так як ви начали вирещать про те що я неуказав в якому вона стані і настріл який в ней Завірена Іж27 10000...
  20. TOZ БМ

    Продам Target 15-87

    А що вас так зачепило в моєму повідомленню? Заміна нових запчастин це є чимось чи кимось заборонено? Я за своєю зброєю дивлюсь і впевнений в ній на всі 100% Я нівідкого нічого не скриваю А вам бачу нічим зайняця. Якщо вас зацікавела зброя то передзвоніть і обговоремо всі нюанси
Зверху