Результати пошуку

  1. ROSOLOVSKIY RUSLAN

    Куплю приклад і цівку на иж 12,12 калібр.

    Вітаю.Потрібне дерево на иж 12,12 калібр.Можливо в когось є б/у,в гарному стані.
  2. ROSOLOVSKIY RUSLAN

    ДОПОМОГА ПРИ КУПІВЛІ ЗБРОЇ

    Я хотів би запитати думку учасників форуму,на рахунок створення окремого розділу.Тобто коли я хочу придбати рушницю,я її знайшов і подивитись нема можливості,через відстань,через те що в даний момент нема можливості поїхати і не хочеться її прогавити,і не хочеться марно поїхати,я думаю що майже...
  3. ROSOLOVSKIY RUSLAN

    Продаю МЦ 21-12 РП 1989 р.в.

    Продам свою мц 21-12 рп. 1989 року випуску.Рушниця в дуже хорошому стані,все в оригіналі крім цевя,воно замінене попереднім власником,причину не вказав.Механізм працює на відмінно.Переоформлення через дозвільну.Рушниця пребуває на обліку в м.Броди,Львівської обл.Ціна 800$
  4. ROSOLOVSKIY RUSLAN

    Чи потрібна довідка про відсутність судимості для виготовлення дозволу купівлі зброї?

    Купляю рушничку,дозвільник наполягає на тому що потрібна довідка про відсутність судимості,хоча друг сказав що коли виробляв дозвіл(сам із сусідньої області)не потрібна була.В мене вже буде не перша зброя в арсеналі,також стоїть нарізна в сейфі.Допоможіть розібратись,або підкажіть де знайти...
  5. ROSOLOVSKIY RUSLAN

    CZ 581 mod 4 допоможіть з інформацією

    Купляю CZ 581 mod 4,причина в тому що в мене дуже мало інформації про дану рушничку.Хто має більший досвід і бажання,допоможіть будь-ласка на рахунок даної зброї.
  6. ROSOLOVSKIY RUSLAN

    Продам ИЖ 27 ЕМ-М

    Продам иж 27 ЕМ-М.Рушниця в дуже хорошому стані.Рік випуску 1996.Настріл 50 патронів.Зареєстрована Львівська обл.м.Броди.Переоформлення через дозвільну систему.Ціна 550$.тел.0683238750.
  7. ROSOLOVSKIY RUSLAN

    Продам приклад до тоз 34 з флажком

    Продам приклад до тоз 34 з флажком.Ціна 850 грн.Всі питання по телефону 050 946 43 68
Зверху