Результати пошуку

  1. Д_О_К.

    Кокарда УТМР.

    Продам. Стан, і розміри на фото. Ціна 350 грн. Оплата на карту п б, відправка уп, нп.
  2. Д_О_К.

    Ремні для зброї.

    Усим здоров'я та миру. Довжина 90см., ширина 4см. ремінь хб, хлястики шкіра. Ціна 200грн.
  3. Д_О_К.

    2024.

    Доброго вечора. З наступаючим новим роком, здоров*я та миру всим нам, та нашим рідним. Можливо пізнувато, але краще пізно чим ніколе. На одному з ножових форумів є така традиція, дарувати форумчанам щось на новий рік. У них на ножову тематику, а в нас можна щось мисливсько, рибальське, та й що...
  4. Д_О_К.

    Ремінь.

    Продам. Довжина 98см. ширина 4см. хлястики шкіра, ремінь хб. Ремінь новий. Ціна 200грн.
  5. Д_О_К.

    Поводок, строгий нашийник.

    Продам. На фото все видно, нове. Ціна 350 грн.
  6. Д_О_К.

    Ремінь скс.

    Продам ремінь на скс, а можливо і для другої зброї. Ремінь новий, СРСР. Ціна 400грн.
  7. Д_О_К.

    Латунь 12к+бонус.

    Продам латунні гільзи 12к. почищені, помиті, готові до спорядження. Бонусом 4 шт 16к. Ціна 300грн.
  8. Д_О_К.

    Патронташ +ремінь.

    Продам патронташ шкіряний, 12к.на 24 набої, місцями прошитий, одним словом старенький, але цілий, шкіра не пересохша, прослужить ще дуже довго. Ремінь шкіряний, б.у. шкіра не пересохша, довжина 90см. Патронташ 300грн, ремінь 150грн.
  9. Д_О_К.

    Перчатки FIhing ROI.п

    Продам ось такі перчатки, нові, для зимової, осінньої риболовлі і полювання. Нові коштують 530грн я хочу 400грн.
  10. Д_О_К.

    Залишки патронтажа.

    Зрізаний з двохрядного патронтажа, новий, на 18 патронів. Можна пришити на широкий ремінь, або порізати на секції і пришити до мисливської жилетки, чи до ягдаша..... Ціна 200грн.
  11. Д_О_К.

    Мірки для пороху.

    Продам мірки для пороху, латунна якась раритетна, раніше такої не зустрічав. Латунна 200грн інші по 100грн.
  12. Д_О_К.

    Висічки.

    Продам висічки. Все видно на фото. Ціна 200грн шт.
  13. Д_О_К.

    Бойова пружина.

    Продам пружину на одностволку. Також її ставлять на іж 27, тільки обрізають, правда не знаю на стільки. Довжина 6,8см. Ціна 300грн.
  14. Д_О_К.

    Капсулятори 12-16к.(з бонусами)

    Продам капсулятори, до кожного бонус. На фото все видно. Ціна 150 грн. за один.
  15. Д_О_К.

    Сейф не дорого.

    Продам сейф. Висота 82см ширина 20см глибина 20см. Не ржавий, просто краска облізла. Ціна 800 грн.
  16. Д_О_К.

    Закрутка 12к.

    Продам настільну закрутку. Ціна 450 грн.
  17. Д_О_К.

    Декапсулятор 12к.

    Продам ось таку приблуду. Функцію свою виконує на 100%, латунний можна використовувати як навойник. Ціна 200 грн.
  18. Д_О_К.

    Ваги.

    Продам ваги, все в комплекті. Ціна350 грн.
  19. Д_О_К.

    Латунь 12-16кал.

    Гільзи б. у. В наявності 12кал. 25шт. 16 -23шт. Гільзи помиті, готові до спорядження. Ціна 10 грн. шт.
  20. Д_О_К.

    Ремінь(хенд мей)

    Довжина 92см, ширина 3,5 см, товщина 3,5мм. Крейзі шкіра, м'яка, товста, добротна. Шив сам.ціна 500 грн.
Зверху