Результати пошуку

  1. KFoR

    Муляжі(скарлупки) лісового голуба(вяхира)

    Продам напівкорпусні муляжі лісового голуба. Розмір 16*10*42 см, матеріал поліпропілен. Ціна 150грн. В наявності 30шт. Одним лотом буде дешевше :)
  2. KFoR

    Продам переноску для собаки

    Продам переноску skudo #3 стан умовне б/у (зібрав і все) причина продажу для моєї собаки трохи малувата Ціна 799грн.
  3. KFoR

    Бій рушниці

    В темі про іж 57 мова зайшла про бій рушниці як характеристику. Тобто поняття бою має мати якісь одиниці виміру. Хотів би в цій темі побачити "формулу" бою
  4. KFoR

    Продам коліматор

    Продам коліматор відкритого типу. Використовувався на нео12, так як кулею стріляю не часто продаю тому що не використовую. 5 рівнів яркості підсвітки . 4 типи прицілу і 2 кольори марки. Ціна 650грн. Доставка укрпоштою за мій рахунок.
  5. KFoR

    Чок

    Продам чок звуження 0,33 парабола. Купував в майстра тут на форумі. Використовувався на нео12, підходить до всіх рушниць в яких беретта/бенелі мобайл чок. Ціна 380грн
  6. KFoR

    Вудка

    Продам вудку Шимано. Ціна 2500грн. 0686984238 Віталій.
  7. KFoR

    Набір для спорядження набоїв 12 калібру

    Продам свій набір для релоадінгу 12 калібру в зв'язку з тим що придбав інші іграшки :) ціна 1100
  8. KFoR

    Щенята російського мисливського спаніеля

    20 июня 2017 р. в г. Здолбунове (Ровенская область) родились 9 щенков РОС - 4 кобеля ( 1 черно-пегий, 1 - черно-пегий с подпалом и 2 рыже-пегих ) и 5 сук (1 черно-пегая, 1 - трехцветная и 3 рыже-пегих) вч. Аста - рыжо-пегая.( от ч. чп. Нильса, вл. Ромашков М.О. и ч.пч. Лоры, вл. Марченко О.И.)...
  9. KFoR

    Відкриття 2017

    Щоб не флудити по сусідніх областях створю і нашу тему. То таки 05.08.2017 о 16:00? Наказу ще немає?
  10. KFoR

    Иж 58

    Знайомий хоче продавати. Цікавиться чого варта дана рушниця. Я ж від старої зброї далекий тому прошу допомоги. калібр 16 №22135
  11. KFoR

    Нова чи б/у гільза

    Хто в яку любить споряджати і чому?
  12. KFoR

    Повний комплект матриць

    Продам комплект матриць для УПС. В комплекті - Обжим донця гільзи. - Матриця проволочна. - Коронка для нарізки шалашика для нових гільз. - Конус для п/а вона ж підставка для вибивання гільзи після обжимки. - Проставочне кільце 10мм. - Проставочне кільце 5мм. - Фтулка контролю висоти. - Матриця з...
  13. KFoR

    Мій самокрут

    Товариші мисливці пропоную ділитися вашими рецептами набою. І з якою зброєю використовуєте. зі. Мій рецепт порох нобель спорт д20 1.55 грама, капсуль чеддіт сх2000, пластиковий обтюратор, чотири пробковий "пижа" товщиною 3мм, пластиковий стаканчик для дробу і 32 грами самого дробу. Даний рецепт...
  14. KFoR

    Камуфляж на зброї і камуфльована зброя

    Товариші мисливці висловлюємо ваше ставлення до камуфльованої зброї. А також хто як маскує зброю на полюванні. Особисто для мене по перу в пріоритеті камуфльований п/а
  15. KFoR

    Полювання на зайця 2016

    Ну вже в нас на дворі 2016 рік і в нас є ще декілька виходів тож можна створити тему) Для затравки сьогодні трохи з батьком тропили зайку)) Зі. Прохання етику і естетику полювання на зайця залишати при собі, а тут ділитися позитивними емоціями від полювання;)
Зверху