Результати пошуку

  1. surotasv

    Продам новий мисливський сейф

    Продам сейф 1370х390х250. Толщина метала 1,2 мм. Вес 20 кг. Цвет медный антик антик. По всем характеристикам полностью отвечает требованиям разрешительной системы. Очень удачно подобрана высота 137 см. Входят две единицы оружия (полуавтомат и карабин с оптикой) в собранном состоянии в мягких...
  2. surotasv

    Продам новые сейфы для любого оружия

    Продам сейфы 1370х390х250. Толщина метала 1,2 мм. Вес 20 кг. Цвет медный антик и белый антик. По всем характеристикам полностью отвечает требованиям разрешительной системы. Очень удачно подобрана высота 137 см. Входят две единицы оружия (полуавтомат и карабин с оптикой) в собранном состоянии в...
  3. surotasv

    Продам новые сейфы для любого оружия

    Продам сейфы 1370х390х250. Толщина метала 1,2 мм. Вес 20 кг. Цвет медный антик и белый антик. По всем характеристикам полностью отвечает требованиям разрешительной системы. Очень удачно подобрана высота 137 см. Входят две единицы оружия (полуавтомат и карабин с оптикой) в собранном состоянии в...
  4. surotasv

    Подскажите как определить год выпуска ИЖ-27

    Шановний "Арго" допоможіть мені у визначені року ІЖ-27, 16 кал. №М 01947, а також чи рядове воно чи можливо інше.
  5. surotasv

    Продам ИЖ 27Е 16 калибра

    Від мене трубку брав, говорив що продає по місцю проживання, так як ні міліція ні перевізники не працюють. Там реально відбувається війна і йому потрібні гроші. Територіально знаходиться в Єнакієвому.
  6. surotasv

    Продам ІЖ-27, 16 кал.

    Продано
  7. surotasv

    Продам ІЖ-27, 16 кал.

    surotasv писал: Шановний "Арго" допоможіть мені у визначені року мого ІЖ-27, 16 кал. №Т 01405. "Арго" писал: 1986 рік!!
  8. surotasv

    Куплю ИЖ 27 или ТОЗ 34

    http://uoor.com.ua/forum/rus/messages.php?theme=27541
  9. surotasv

    Подскажите как определить год выпуска ИЖ-27

    Шановний "Арго" допоможіть мені у визначені року мого ІЖ-27, 16 кал. №Т 01405.
  10. surotasv

    Куплю ИЖ-12или ИЖ-27

    http://uoor.com.ua/forum/rus/messages.php?theme=27541
  11. surotasv

    Продам ІЖ-27, 16 кал.

    Продам ІЖ-27, 16 калібр, зареєстрований в Хмельницькій області, стан на мою думку відмінний, року випуску не знаю, так як паспорт відсутній. Настріл дуже малий, зі слів попереднього власника (дідуся), то привіз його в 90-х роках з росії, де полював. На Україні не полював. Сип, раковини, а...
  12. surotasv

    Продам иж 27 (86г)

    Офіцер з дозвільної системи заборонив висвітлювати про нього будь-яку інформацію (повністю його розумію). гр-н Федчук Т.В., на ім'я якого виданий дозвіл на придбання зброї являється єгером і на "короткій" нозі з офіцером. Далі вважаю кожен може зробити свої висновки і пояснювати, що конкретно і...
  13. surotasv

    Продам иж 27 (86г)

    Сьогодні не получилось, товариш пообіцяв завтра результат та зв'язок з дозвільником.
  14. surotasv

    Продам иж 27 (86г)

    Дуже цікавить мене це спірне питання (хто правий, а хто брехун. Якщо вдасця мені в понеділок звязатись з дозвільником м.Остріг Рівненської області, то викладу його № моб. телефону та інформацію, яку він мені надасть стосовно виданого дозволу.
  15. surotasv

    Продам иж 27 (86г)

    Модестович ТЫ "КРУТОЙ" ренджер:)))
  16. surotasv

    МАЛЯС

    http://www.slovonovo.ru/term/Маляс
  17. surotasv

    Продам ИЖ-58 1961р.

    Хочеться зарезервувати, але думаю, що не встиг..........
  18. surotasv

    Манок на утку производства СССР

    А сколько денег дадите за такой? 067-354-12-99
Зверху