Результати пошуку

  1. M

    Продам кобеля ягдтерєра

    Продам робочого кобеля ягдтер'єра, клеймований, з документами. Працює по верху, полює, по норі не претравлював так як небуло необхідності. Кому буде потібно притравить - за робочі якості відповідаю, буде працювати 100% Знаходиться у Вінницькій області. Можливий обмін на цуценя дратхаара Дата...
  2. M

    Вінницька Міськ -районна організація УТМР

    Я є заводчиком ягдтерєрів, але вже четвертий рік як у Чернівецькому р-ні після закриття полювання на зайця закривається полювання взагалі. В період гону лиса коли полювання на норах є найбільш результативним я змушений тільки спостерігати як збільшується його популяція, а сварки із районним...
  3. M

    Помогу с воронением в Херсоне (щелочное или ржавый лак)

    Ціна вороніння стволів тоз 34
  4. M

    Вінницька Міськ -районна організація УТМР

    А яке відношення ФМСУ має до УТМР, і як воно могло ДАВИТИ - от дуже цікавить почути відовідь від Андрій0550.
  5. M

    Вінницька Міськ -районна організація УТМР

    Те що Карватський Ю.В буде щось міняти не вірю і я. А це моя думка після особистої зустрічі з К.Ю.В та виборів в Чернівцях. Голосні слова, обіцянки і т.д - БРЕХНЯ В ОЧІ -особисто моя думка
  6. M

    ржавий лак

    Реквізити для оплати, потрібно 1 л.
  7. M

    Стикеры своего производства!!!

    Відправте будь-ласка мені іще раз 0967163314@mail.ru .
  8. M

    Стикеры своего производства!!!

    Доброго дня. Скиньте і мені будь-ласка. 0967163314@mail.ru
  9. M

    Воронение ТОЗ Б и МР153 (Ржавый лак)

    Питання по ржавому лаку - де купували, якщо робили самі - то чи не моглиб і мені зробити
  10. M

    Продам зимний полукомбез браунинг

    Продано
  11. M

    Продам зимний полукомбез браунинг

    По внутренему шву 80 см, по наружному к поясу 105 см, думаю на рост 180 - 185 ну и соответственно вес до 100 кг. По обеим бокам есть вшитые резинки.
  12. M

    Продам зимний полукомбез браунинг

    Продам зимний полукомбез браунинг, одевался один раз, подарили не тот размер так и лежал два года. Ни разу в стирке не был. Цена 1200 0978399283 Андрей
  13. M

    Куплю нарезное 30-06

    Пока еще нет, но варианты почти подобраны для осмотра.
  14. M

    Куплю нарезное 30-06

    Никто ничего предложить не может ? Разрешение на подходе.
  15. M

    Куплю нарезное 30-06

    А как же Savage или Marlin X7 Long Action и ето новое в ибисе
  16. M

    Куплю нарезное 30-06

    Извините совсем немного ошибся всего то на каких то 9000 у.е. Не знаю как отредактировать первый пост ДО 1000 у.е
  17. M

    Куплю нарезное 30-06

    Куплю за разумную цену нарезное 30-06. Разсмотрю все варианты до 10000 уе. пишыты или дзвоните 0978399283
  18. M

    Куплю решета для дроби

    Куплю решета для просеивания дроби
  19. M

    Очки защитные, антибликовые для охоты

    Резерв на 1 желтые+1 черные
  20. M

    тест

    нцек
Зверху