Результати пошуку

  1. Я

    Нас покидають кращі люди!

    Може і не в тому місці, але ВІН частіше за все працював у цьому розділі. Із глибоким сумом повідомляю, що після тривалої важкої хвороби та зради деяких близьких і "так званих друзів" пішов із життя працівник Київської обласної організації УТМР Андрианов Артур Леонідович. Ті, хто приходив до...
  2. Я

    Адміністративно-територіальна реформа в Україні та її можливі наслідки для мисливського господарства

    На прохання форумчан спробуємо відкрити тему із вказаного у назві питання. Для початку додам прохання форумчанина:
  3. Я

    ЛІМІТИ та НОРМИ на СЕЗОН ПОЛЮВАННЯ 2020-2021 рр.

    Колеги, наказ екологів щодо затвердження Лімітів та Норм добування на поточний сезон полювання 2020-2021 роки зареєстровано у Мінюсті, за пару тижнів набере, думаю, чинності.
  4. Я

    Знайшовся собака 04 січня біля Горенки Київська обл

    За телефоном 097-318-02-54 (вайбер - 099 451 75 66) до нас звернулися із проханням допомогти знайти господаря знайденого собаки, схожего на ЗСЛ, чорний. Собаку знайшли 04 січня цього року біля села Горенка Київської області. Якщо щось відомо про знайденого собаку, телефонуйте за вище зазначеним...
  5. Я

    Навігацію 2019 року для маломірних (малих) суден у Київській області відкрито

    КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09 квітня 2019 року м. Київ № 210 Про відкриття навігації для маломірних (малих) суден на водних об’єктах Київської області Зареєстровано в Головному територіальному управлінні юстиції у Київській області 16 квітня 2019 року за №...
  6. Я

    Нові підступи пана Є. Борейка та його "команди"

    Для Громадської спілки "Всеукраїнська асоціація мисливців та користувачів мисливських угідь" виникло нове завдання: сьогодні друзі пана Є. Борейка репетували біля входу до Мінприроди із підтримкою свого законопроекту № 9453-1 ( http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=65344 )...
  7. Я

    НЕРЕСТ-2019

    Шановні рибалки! Почали озвучувати накази щодо нерестової заборони риболовлі на сезон 2019 року. Ознайомитися можна тут: http://darg.gov.ua/_nakazi_pro_nerestovu_zaboronu_0_0_0_5633_1.html На цей момент там лише Київська область (від 29 березня до 06 червня) та Львівська (від 01 квітня до 10...
  8. Я

    Із Днем Восьмого Березня!

    Усіх дівчаток-мисливців та дружин мисливців, а також всіх любих дівчат вітаю із Днем Весни Восьмого Березня! І щоб ви були здорові, багаті, щасливі та щоб вас ваші мисливці любили і до, і після, і на полюванні! :)
  9. Я

    Тесто (мастырка) для карася

    Вот еще темка интересует. В связи с желанием вернуться к поплавчанке и ловле карасей, стал изучать прикормку (насадку) для него. На ютубе предложили из двух мук (кукурузной и пшеничной в равных долях) и добавки из ванильного сахара, сахара. Утверждают, что "очень и очень"! Вспоминая свои...
  10. Я

    Прозрачные поплавки. В том числе из ПВХ трубочек

    Уважаемые коллеги-рыбаки! На старости лет начал подумывать опять о попловчанке. Во-первых, сын началпристовать с ней (он у меня спортсмен, ловить и на поплавок). Ну, начал потихоньку готовиться к сезону. Хочу, в том числе, попробовать карася в зарослял на водохранилище. Ранее читал, что...
  11. Я

    Звернення до Президента України та Секретаря Ради національної безпеки та оборони України

    Як відомо мисливцям, після введення воєнному стану у деяких регіонах України, у деяких областях, де такий стан введено, на місцевому рівні заборонили полювання. Громадська спілка "Всеукраїнська асоціація мисливців та користувачів мисливських угідь" не згодна із такими рішеннями керівників...
  12. Я

    Очередная жертва нарушения ТБ на охоте. Первая в этом сезоне 2018-2019

    В первый день охоты на Винниччине подстрелили охотника Вчера, 16:32 | Происшествия Мужчина получил пулю в живот. В Винницкой области зафиксировано первого пострадавшего сезона охоты на пернатых, который начался 4 августа. Как сообщает ГУ ЧП в Винницкой области, 5 августа в Немировскую...
  13. Я

    Наказ-Норми відстрілу 2018

    Вот приказ об утверждении норм отстрела на 2018 год
  14. Я

    Герб УТМР

    Просили изображение герба Общества. Попробую сбросить:
  15. Я

    С наступающим официальным сезоном открытой воды 2018 года после нереста!

    Всех с наступающим праздником! Ни хвоста, ни чещуи!!!
  16. Я

    Щенки курцхаара, плановая вязка

    Щенки курцхаара от плановой вязки дипломированных, экстерьерных робителей. Обращаться к БЕЛОУС Александр 099 683 36 82 (Харьковская область) Цена - эквивалент 300 у.е.
  17. Я

    Заходи Всеукраїнської ради УТМР

    У Верховній Раді України зареєстрований законопроект № 7372 від 07.12.2017. http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=63100 Окрім іншого, законопроектом пропонується позбавити відокремлені підрозділи всеукраїнських громадських організацій статусу юридичних осіб. Тобто, стосовно УТМР...
  18. Я

    Сезон попла-поппер-2018 открыт!

    Сегодня, наконец, открыл очередной сезон ловли на попла-поппер! В прошлый выходной еще не клевало, а сегодня поймал 10 красноперок. В хорошем размере (все отпущены домой нереститься!). Ловил на искусственного опарыша Акара, но также использовал удачно две своих (собственноручно связанных - начал...
  19. Я

    ДОГОВІР про співпрацю та взаємодопомогу між УТМР і КСУ

    ДОГОВІР про співпрацю та взаємодопомогу м. Киiв 27.09.2010р Всеукраїнська громадська організація «Кінологічна спілка України» (далі по тексту - КСУ, Спілка) в особі Президента Оніщенка Георгія Григоровича, який діє на підставі Статуту, та Всеукраїнська рада Українського товариства мисливців...
Зверху