Результати пошуку

  1. Dimida

    Продам куртку М 65

    Куртка продана.
  2. Dimida

    Продам куртку М 65

    Я не спец в цих куртках, рік назад подарувала, та трохи виріс з неї, та і ціна в мене думаю далеко як не за оригінал.
  3. Dimida

    Продам куртку М 65

    Куптка їде на примірку.
  4. Dimida

    Продам куртку М 65

    Продам куртку М 65 , стан нової (одягав менше 10 разів). Куртка в комплекті з рідною підстьожкою. Розмір XL (повнорозмірний). Підходила на мене зріст 186, вага 87 кг, коли вага стала 95 кг - стала тіснувата. Знаходиться в Києві. Прошу 1000 гривень. По Україні відправлю новою поштою за рахунок...
  5. Dimida

    Зимові шкіряні термочоботи бу

    Продано резервісту
  6. Dimida

    Зимові шкіряні термочоботи бу

    Ок
  7. Dimida

    Зимові шкіряні термочоботи бу

    Резерв за Samokisuk Ivan Вага одного 762 грами, Устілка довжиною 26,5 см (та що під зємним валянком)
  8. Dimida

    Зимові шкіряні термочоботи бу

    Продам зимові шкіряні термочоботи бу бренду HELLOCK. Стан 5 балів з 5, без прихованих дефектів. Матеріал - якісна шкіра та гума, всередині зємний теплий валянок з затяжкою від попадання снігу. Розмір 39-40. Знаходяться в Києві. Віддам в Києві з рук в руки, або відправлю по Україні новою поштою...
  9. Dimida

    Теплая мембранная охотничья куртка Seeland

    Написал в личные.
  10. Dimida

    Гильзы 12 однострел

    Добрый вечер. Купил бы Елей серый - 55 коп. шт. 500 штук. Пожалуйста реквизиты для оплаты в личку.
  11. Dimida

    Груза для чучал водоплавающих , пополняемая.

    Сделал заказ в личные.
  12. Dimida

    Стікери для набоїв

    Добрый вечер. Хочу купить 5 листов №5 на белом фоне и 5 листов №5 на синем фоне. Реквизиты в личку.
  13. Dimida

    Чоботи для полювання.

    Готов сейчас купить
  14. Dimida

    Разгрузка охотничья

    Подам разгрузку охотничьи. Пошита по типу напоясной сумки, имеет несколько функциональных отделений, в нижнем вложений мягкий "поджопник" (удобная штука для привала и "присесть на номере на сырой пенек»), среднее отделение вместительное по охотничий сокровище, а в верхнем встроенный рюкзак из...
  15. Dimida

    Термос харчовий..ССР. Новий.

    Термос получил, все отлично. По бонусы спасибо.
  16. Dimida

    Термос харчовий..ССР. Новий.

    Один куплю. Написал в личку.
  17. Dimida

    Продам Классные охотничьи вещи!зимний костюм, зимняя куртка, штаны на флисе, теплые ботинки

    Костюм получил , всем очень доволен . Продавцу огромное спасибо.
  18. Dimida

    Штаны HUNTEX

    Забираю, жду реквизиты для оплаты.
  19. Dimida

    Продам куртку

    Стану вторым. Если первый резервист не заберет - шлите реквизиты для оплаты.
Зверху