Результати пошуку

  1. Natalya

    Знайдено КУРЦХААР-сука

    Я завжди ціную кожну думку і вислухаю розумну пораду, як уже було мною сказано - собака після стерелізації буде прилаштована у нову родину, у неї добре поставлений човник, вона чудово ходить на повідку, дурак, не міг так навчити собаку і взяти на полювання не підготовлену(це моя думка).. далі...
  2. Natalya

    Знайдено КУРЦХААР-сука

    За цей місяць пошуків було піднято кучу документів, турбовано безліч поважних осіб, дехто - одразу намагався допомогти, інші - шукайте самі - інформація є в неті(хоча ця інформація для внутрішнього користування)напростіше було попитатись в ФМСУ та ККУ, КСУ- це під грифом "секретно" важко...
  3. Natalya

    Знайдено КУРЦХААР-сука

    хто може перевірити тавро? а також його варіанти - UA1303? VA1303? VAI303 ? UAI303?
  4. Natalya

    Знайдено КУРЦХААР-сука

    пошуки ведуться по всій Україні і в венгрію запрос дали і в Россію, ще Чехів не перевіряли.. ось-
  5. Natalya

    Знайдено КУРЦХААР-сука

    так сука екстер"єрна, тоді потрібно поновити документи , чи розводити бомжиків і продавати їх фіг зна кому ?.. якщо вона полювала в полі то стрілу не боялась до того , питання чому зараз боїться? можливо по ній стріляли?..
  6. Natalya

    Знайдено КУРЦХААР-сука

    вона реагує на маленьку дитину - коли та заплакала поруч, то слідкувала за нею весь той час.. ну, якщо власник знайдеться - хотіла б я з ним поспілкуватись..
  7. Natalya

    Знайдено КУРЦХААР-сука

    відпишу в пп
  8. Natalya

    Знайдено КУРЦХААР-сука

    вона не придатна для полювання, нажаль.. собаку зіпсували.. використали в своїх цілях і викинули.. якщо буде у когось велике бажання і вистарчить терпіння її виходити і підготувати до легенького полювання - я не проти, бо вже були бажаючі забрати у вольєр.. на розмноження.. вона, звичайно...
  9. Natalya

    Знайдено КУРЦХААР-сука

    собака не в формі - боїться стрілу, знайшли на болоті - бігала поміж мисливців була дуже голодна і худа - ребра, клуби, хребет.., затримали, щоб якщо появиться власник - віддати, власник не появився!..
  10. Natalya

    Знайдено КУРЦХААР-сука

    в формі, кажете? - то вже після піврічного утримання , а таке ви зустрічали
  11. Natalya

    Знайдено КУРЦХААР-сука

    на рахунок тавра - немає єдиної бази реєстру тавра!.. вона не фмсу-шна, можк бути клубна, може питомнік, може уоор, може ксу(кку-провіряла - не їх).. не думайте, що я просто сиджу і чекаю!.. два дня на дроті.. по цій собаці більше запитань ніж інформації!! тому звертаюсь до форумчан - може...
  12. Natalya

    Знайдено КУРЦХААР-сука

    Знайдено суку курцхаара, вік приблизно 4-5 років, знає що таке "човник", поводок, вміє стояти в стойці, має тавро і сособливі прикмети !! можливо була викрадена рік тому (або більше) із центральних-східних-південних областей! Можливо брала участь у виставках ! т.067 702 86 89 Наталя. Допоможіть...
  13. Natalya

    Цуценята курцхаара від робочих батьків Львів

    Зроблена ре-вакцинація, до нового сезону на качку буде готова робоча собачка .
  14. Natalya

    Цуценята курцхаара від робочих батьків Львів

    Залишилась дівчинка Астра - реальному покупцю суттєва знижка ! ))
  15. Natalya

    Цуценята курцхаара від робочих батьків Львів

    Залишився кобель №1 Арт і Астра )) (Амурчик поїхав до своїх господарів)
  16. Natalya

    Цуценята курцхаара від робочих батьків Львів

    Через поважні причини зняли бронь з цього красеня 3) Амур
  17. Natalya

    Цуценята курцхаара від робочих батьків Львів

    2) Астра крупна собака
  18. Natalya

    Цуценята курцхаара від робочих батьків Львів

    ще вільні 1к. і 1с.
  19. Natalya

    Цуценята курцхаара від робочих батьків Львів

    Нам телефонують і переконують, що полювати з такими собаками на куницю - нонсенс, і що це випадковість, можливо дві штуки і випадковість..(на фото) але ці - .. ми руками не ловимо )) щенята, що залишились пройшли "притравку" по птиці .
Зверху