Результати пошуку

  1. N

    Ніж "Титановий"

    Продано
  2. N

    Продам ніж "Птах"

    Ніж продано. Хай служить.
  3. N

    Продам ніж "Птах"

    Резерв за zlobenec. Відписав у приватні повідомлення
  4. N

    Продам ніж "Птах"

    Ніж ручної роботи, з ранньої творчості. Пам"ятає багато місць, виїздів та походів. ТТХ: довжина 250, клин 145х28х3мм. якщо не помиляюсь, то 65х13. Латунь, кап берези, алича. Ціна 300грн, можливий невеличкий торг.
  5. N

    Ніж "Титановий"

    Вказаний в оголошенні номер телефону не діючий. Прошу телефонувати за номером О97-93О-14-О4.
  6. N

    Ніж "Титановий"

    Підходьте, цікавтеся :)
  7. N

    Авторский нож с домаска

    Шикарная вещь! С таким составом дамаска нож наверное очень резуч. Ножны с жестким и гибким подвесами очень хороши. Удачной продажи!
  8. N

    Ніж "Титановий"

    Власне продам ніж ручної роботи.Новий, у використанні не був, але коли береш в руку-підсвідомо розумієш, що надійний та не підведе. Доволі приємний, я навіть сказав би, що гарний. ТТХ: Клин: Х12МФ 59-60HRC, 120х32х3,5мм., файлворк. Руків"я: титан, латунь, мельхіор, кап клена (не впевнений, що...
  9. N

    Nissan Patrol Y-60 4.2 Дизель

    М-да...аппарат классний, аж слюна закапала...на ньому далеко можна заїхати!!! але й ціна не дитяча :(
  10. N

    Cаперна лопата для авто (Іспанія)

    Ну я так думаю євро...для 155 долларів(наприклад) задешево. :))) Де вона, та преславута логіка? До речі, як на мене, то доволі таки не поганий варіант. (лопата с красной ручкой на втором фото) якщо дозволяє місце для перевозки та належна якість виробу, то іншого й не треба. З нею можливо зробити...
  11. N

    Оружейный мастер

    Дякую велике!!! Дуже добрий майстер. Швидко, зрозуміло, просто та не дорого. Раджу!
  12. N

    чим краще обробити приклад ?

    Суть в тому, що льняне масло добре тим, що коли проникае в пори, то згодом (при світлі) воно полімеризуеться і не дає волозі проникнути далі в дерево. А коли приклад чимось оброблений (наприклад лак), то льняне масло не впитується в дерево-відповідно результату не видно. Температура плавлення...
  13. N

    Оружейный мастер

    Підкажіть будь-ласка майстра в Житомирі. В тоз 63 є шат стволів. Чи ремонтуєтья, та приблизно що коштує?
  14. N

    Продам кований ніж

    Продано
  15. N

    Продам кований ніж

    Ніж проданий. Нехай служить та радує нового власника.
  16. N

    Продам кований ніж

    в резерві
  17. N

    Продам кований ніж

    Нажаль, мушу відмовити...буду чекати бажаючих. Ніж новий, пройшов випробувальний вихід (на озеро з ночівлею), зарекомендував себе добре, нарікань небуло. Особливо сподобалось, як ніж працює "по м*ясу".
  18. N

    Продам кований ніж

    Ніж в продажі
  19. N

    Продам кований ніж

    Зараз ніж в резерві, по дорозі до власника. Має подивитись, та визначитись.
  20. N

    Продам кований ніж

    Зв"язались, резерв за Pavlik
Зверху