Результати пошуку

  1. Іван Олександрович

    Барс 4-1 5.6*39

    Так, у 5,6х39 головний недолік - це відсутність б/п в Україні. А з Тул зараз не повозиш. Тому, якщо є можлвість, брати слід у 223-му.
  2. Іван Олександрович

    Продам трехствольное ружье MERKEL

    Як стволи зістріляні?
  3. Іван Олександрович

    Merkel BBF

    Дивне поєднання 223-го та ОП 1-4...
  4. Іван Олександрович

    почему 16-й калибр не в моде/тренде?

    Можливо. Але у більшості все ж одна, максимум 2 рушниці. Причому, у останньої категорії, 2/3 - це зброя, яка дісталася від батька або діда. На мій погляд, головний недолік 16-ки - обмежений вибір б/п та комплектуючих. Але якщо їх підібрати, рушничку з рук не випустиш. :)
  5. Іван Олександрович

    почему 16-й калибр не в моде/тренде?

    Нажаль, все ще більшість мисливців полюють не з рушницею-мрією, а з тим, що змогли придбати-дістати. Багатьом з них зброя дісалась від діда-прадіда. І саме серед них головує 16-й. Є й у мене 16-ка, легеньке та розворотливе. Полюю з ним осінню-взимку.
  6. Іван Олександрович

    REMINGTON 700 300 Win Mag.

    А яку саме модель 700-го ТС собі підібрав для полювання у горах?
  7. Іван Олександрович

    Авто 5 еще постреляет

    Хорошее дело задумали. Дай Бог, чтобы удалось все осуществить.
  8. Іван Олександрович

    Тройник Зауэр.

    Ще раз глянув. Таки гарна рушниця.
  9. Іван Олександрович

    Подскажите стоимость австрийца

    65-й патронник, чоки та довжина стволів не відома, раковини, ложа нова... :( На мою суб'єктивну думку - до 8 тис грн.
  10. Іван Олександрович

    Снаряжение 16/70 для старых ружей круповской стали

    я використовую Ліі2. При необхідності міняю змінні матриці 12-го та 16-го. Там ще необхідно на станині на останній стації нижню пластину міняти, так щоб не діставати після остаточного формування зірочки гільзу пасатижами.
  11. Іван Олександрович

    Помощь в выборе нарезного

    Гарний карабін. Радив би оптику обмежити 15,-6х... Для даного калібру дальній постріл за 200 м вже проблемний. Зате зупиняюча дія відмінна. :)
  12. Іван Олександрович

    Снаряжение 16/70 для старых ружей круповской стали

    Тут є цікаві пропозиції по спорядженню набоїв 16-го калібру. Може щось підбереш: http://www.ballisticproducts.com/searchprods.asp
  13. Іван Олександрович

    Снаряжение 16/70 для старых ружей круповской стали

    Спробую пояснити ще раз. Рушниці німецького виробництва випуску до 70-х років м.с. мали особливість ствола - короткий перехідний конус між патронником і каналом ствола (довжиною приблизно 1/4-1/2 дм). Такий конус оптимальний для набоїв, споряджених войлочними пижами. Короткий - на довжину пижа...
  14. Іван Олександрович

    Снаряжение 16/70 для старых ружей круповской стали

    Вибач, але не бачу викладеного. Що там написано?
  15. Іван Олександрович

    Снаряжение 16/70 для старых ружей круповской стали

    я б порадив використовувати войлочні пижі, а не пижі-контейнери з пластику, так як у старих рушниць перехідний конус короткий.
  16. Іван Олександрович

    ружье Деда. помогите оценить

    Часа та криві руки убили дану рушницю. Вона підлягає знищенню, а не продажу.
  17. Іван Олександрович

    Різне спорядження СССР та інше

    кулі 16 калібру Полева резерв гільзи 16 калібру, крім латунок, резерв
  18. Іван Олександрович

    плюсы и минусы ружья иж 49

    Нагадати вагу ІЖ-49? Це мабуть єдиний недолік.
  19. Іван Олександрович

    ИЖ-94 "Север"

    У знайомого єгева така рушниця є, він з її допомогою іноді байбаків добуває. Ще може собаку здичавілу стрельнути. На полюваннях я його з "сєвєром" не бачив.
Зверху