Результати пошуку

  1. PetrenkoAO

    Отримання, продовження дозволів на зброю ?

    В ЦНАП по деяким областям послуга була... Нажаль зараз вона, не активна. Думаю то була перевірка можливості. Почекаємо...
  2. PetrenkoAO

    Рецепти від Петренка!

    Рецепт пару відео... Назва! М'ясо, приправлене картоплею. Піч з автомобільних дисків. Є в темі "На чому готуємо" плюс сковорідка, в тій темі теж є. М'ясо, картопля, помідори, перець... Натхнення, гарна компанія... Більш детально пізніше. Якщо треба...
  3. PetrenkoAO

    Рецепти від Петренка!

    Давно не писав... Щось нове, а може давно забуте старе... З мисливсько-рибальскої тематики, може так, а може й ні. Була хандра і ностальгія... Котлети з консерви в маслі! Тож, що нам знадобиться? Пару банок консерв, сардина чи скумбрія в маслі. Цибулина середня. Картопля, по вазі консерви...
  4. PetrenkoAO

    На чому готуємо!

    Краса...
  5. PetrenkoAO

    Што по Днепр.обл

    Думаю на карантині.
  6. PetrenkoAO

    Лучшая охотничья байка 2020 ( конкурс )

    Байку кажете, їх є у мене... Було то дуже давно, коли я був трішки меншим за метр і були білі кудрі, але в душі я вже був справжнім мисливцем та рибалкою. Одного теплого літнього дня, маленького Анатолія, готуючись до свята, покупали, одягли в чистесенький одяг і наказали штивенько сидіти на...
  7. PetrenkoAO

    Любимые блюда которые готовим сами!!!

    Смакота.
  8. PetrenkoAO

    Рецепти від Петренка!

    Рецепт з одним фото... Встав раненько, всі сплять. Чим порадувати, а давай картоплі! Вибрав здорової картоплі, гарненько помив і поставив варитись в кожурі. Дістав білого грибочка, назбирав минулого сезону, подрібушив і обсмажив з цибулькою. Коли картопля була вже майже готова, дістав, зрізав...
  9. PetrenkoAO

    Рецепти від Петренка!

    Тааак, ну якщо таке діло... Відбивна фарширована грибами. Якось так. Що треба? 1. М'ясо на відбивну, купив 1.5 кг. 2. Гриби, білі, маслята, зеленушка - зібрав власноруч. 3. Мука. 4. Яйця. 5. Соєвий соус. 6. Сіль та спеції. Гриби дістав з морозилки, розморозив, порізав і на пательню. М'со...
  10. PetrenkoAO

    Рецепти від Петренка!

    Ех... Роботи, сказати що багато, нічого не сказати... Але, обіцяв. ЖУРЕК Або його Дніпровська варііація. Нам потрібн: 1. Закваска журек. 2. Сардельки. 3. Буженіна. 4. Картопля. 5. Цибуля. 6. Сіль та спеції Цибулину почистили, пошинкували і обсмажуємо на олії. Сардельки і буженіну шинкуємо...
  11. PetrenkoAO

    Подарую.

    Я отримав дрзвіл на зброю 14.01. І тепер кожні три роки... :):):)
  12. PetrenkoAO

    Рецепти від Петренка!

    Яка конкуренція!? Тема і була створена для, поділитись, поговорити, взнати щось нове, згадати те що забулось...
  13. PetrenkoAO

    Рецепти від Петренка!

    Буде час, опишу ще одне блюдо!
  14. PetrenkoAO

    Рецепти від Петренка!

    Не складне, але доволі оригінальне і смачне блюдо. М'ясо тушковане в хлібній тарілці. Або варіація. Що нам потрібно для цього блюда? З основного (готую на три персони): 1. М'ясо, я взяв крестець і реберця. 2. Картопля, 3 - 4 середнього розміру. 3. Цибуля, 2 - 3 середнього розміру. 4. Морква, 1...
  15. PetrenkoAO

    Індивідуальне полювання на зайців

    Не помиляється той, хто нічого не робить! Про Діда і Батька писав я, тому і розцінив як "закидон". Тепер буду знати, що ви вкажете лише до кого звертаєтесь. З повагою, PetrenkoAO.
  16. PetrenkoAO

    Індивідуальне полювання на зайців

    Камінець з закидом... :) Тільки в чий город!? Я в мисливський колектив не в "охот" пішов не в Діда і Батька! А пішов в зовсім іншому місці і без відома батька. І іспити пройшов на поводження зі зброї і в лісгоспі! І це моя заслуга! Хоча мав можливість і по іншому. І в колективі Діда і Батька, і...
  17. PetrenkoAO

    Індивідуальне полювання на зайців

    Вибачте за цікавість, а до 1992 року ви до якої спілки входили? І не зовсім зрозумів Образити не хочу, просто цікаве формулювання.
  18. PetrenkoAO

    Індивідуальне полювання на зайців

    Полюю переважно колективно. Але якщо є бажання пройтися одному, телефоную єгерю і домовляюся. Він знає де я, я знаю де колектив. Ніхто нікому не заважає і все добре. Не розумію проблеми. Якщо стосунки з колективом і єгерем нормальні, це сприймуть нормально. За звичай, такі проблеми виникають...
  19. PetrenkoAO

    Сезон охоты на пушного зверя 2019/2020

    Пройшло вже три полювання на пух, вийти вдалось на два. Відкриття, традиційно, це і День Народження Батька. Тому, відкриття на батьківщині. Погода була не заяча. Плюс 2 туман і, тому на пошуки вуханя пішли спочатку по балці. Бур'ян мокрий, прийняли рішення перейти в поля. Дисковка, стара рілля...
  20. PetrenkoAO

    Рецепти від Петренка!

    Рецептів стає менше... :):):)
Зверху