Результати пошуку

1. ATIS

З Днем народження Махал Махалич

Мої вітання!!! Козацького здоров'я, мисливської вдачі, миру і шаленних прибутків. Божого благословіння!!!! Нехай набігає та налітає....
  2. ATIS

Манок Strait Suzy

Манок б/у. В гарному стані, є потертості. Середня і велика вода. Ціна 700 грн. Відправлю НП за рахунок покупця. 097 764 6000 Сергій
  3. ATIS

Манок Duck Commander Cotton Mouth ( акрил)

Манок повністю новий, матеріал акрил. На середню воду. Реалістичний звук. Ціна 1300 грн. Відправлю НП за рахунок покупця. 097 764 6000 Сергій
  4. ATIS

Манок Duck Commander Diamond Wood

Продам манок, стан новий. Лежить без діла. Упаковка трохи підтерта від перекладання з місця на місце. Манок з гарним звуком і легко дується. Приблизно на середню воду. Матеріал дерево + полікарбонат. Відправлю НП за рахунок покупця. Ціна 1200 097 764 6000 Сергій.
  5. ATIS

Фляга Browning

Продам флягу, Б/У, є незначні потертості. Ціла, не тече. Відправлю НП за рахунок покупця. Ціна 200грн. 097 764 6000 Сергій.
  6. ATIS

Манок Duck Commander акрил

Продам манок. Стан новий. Матеріал акрил. Ціна 1100. Відправлю НП за рахунок покупця. Сергій 097 764 6000
  7. ATIS

З Днем народження huntumy!!!

Віталій, мої вітання!!! Бажаю тобі міцного - козацького здоров'я, фінансового благополуччя, мисливського фарту!!! Міцно тисну руку і п'ю за тебе чарку..!!!! ;) :p
  8. ATIS

Воблери

Продам воблера. Salmo warrior 100 грн за штуку Джексон карась 100 грн BOMBER DEEP LONC A B 25 A - 100 грн.
  9. ATIS

Продам воблери

Продам воблери. Всі б/у але гарно збереженні. Ціни на фото. Хто забере все зразу ціна 1000 грн. Відправлю НП за рахунок покупця. Всі питання за номером 097 764 6000.
  10. ATIS

Відлякувач комарів Thermacell

Відлякувач комарів. Використовувався два рази. Пів балона газу, дві пластини. Стан відмінний. Супер штука для відпочинку на природі. Причина продажу - просто лежить без діла, за весь час всього два рази їм скористався. Ціна 500грн. Відправлю НП за рахунок покупця. 097 764 6000
  11. ATIS

Продам Кікс Smoke

Продам Чок - Кікс smok 20, мобіл, звуження 0.5. Мій настріл біля 500 патронів. Другий власник. Відправлю НП за рахунок покупця. Ціна 1400 грн. 097 764 6000
  12. ATIS

SABATTI FALCON

Всім привіт. Нещодавно став власником такого апарату, можливо що хтось підкаже яка сверловка в рушниці. Бо щось не можу знайти інфи. Наперед дякую.
  13. ATIS

Ягдташ Вaltes

Продам ягдташ Baltes. Стан відмінний, пройшов два три полювання, немає лягавої, лежить без діла. Супер якісна шкіра, порізів ніц, все в порядку. До ягдташа йде сумка для дичини, ціла, без ушкоджень. Всі питання в темі або по телефону 097 764 6000 Ціна 1500. Відправлю НП за рахунок покупця.
  14. ATIS

Продам кулі гладкоствольні 12 кал.

Продам кулі, 12 кал. Одним лотом. Гуаланді - 5 шт ( одна на фото не попала ) Вятка - 7 шт ( 3 СССР, 4 новітні ) Колпачок - 1шт ШШ - 3шт Майєра - 8 шт ( 3 СССР, 5 ХЗ ) Іванова - 2шт ( одна без ориг конт ) Стріла - 4 шт ( одна без ориг конт ) Бренеке - 5 шт СССР Полева - 2 шт СССР Ціна 400 грн...
  15. ATIS

Пиж контейнер Pascal

Сьогодні в Арсеналі придбав такі контейнера, раніше ніколи не зустрічав такі. З слів продавця, виробляється в Франції, в чеку назва PASCAL. Може хто юзав такі, цікаві відгуки. Пластик вроді файний, непоганий обтюратор, пелюстки з'єднані тільки зверху, і те це умовно бо розриваються ще в руках...
  16. ATIS

Білий маскувальний костюм СССР

Костюм маскувальний білий. Армійський, СССР. Новий. Нерозпакований. Потрібно буде фото в розгорнутому вигляді, зроблю. Думаю що й так всі знають його вигляд. Ціна 300 грн. Відправлю НП за рахунок покупця. 097 764 6000.
  17. ATIS

Сумка для патронів

Сумка для патронів, носиться на поясі, вдягається на ремінь. Пачка патронів входить така - так. Шкіра. Повністю нова. Ціна 300грн. Відправлю НП за рахунок покупця. 097 764 6000
  18. ATIS

Спасжилет

Продам спасжилет, 90 - 110 кг. Жилет води не бачив, лежить без діла. Відправлю НП за рахунок покупця. Ціна 250 грн. 097 764 6000
  19. ATIS

Підвіс з паракорду 2.5 мм.

Компактний, добротний підвіс на три манка, з паракорду 2.5мм. Підвіс новий, ширина плетіння 1см. Відправлю НП, за рахунок покупця. Ціна 100 грн. Контакт 097 764 6000.
  20. ATIS

Допоможіть з німчиком

Допоможіть визначити і оцінити. Рушницю в руках не тримав, фото тільки такі. Знаю що стволи 68 см, є сипок в обох. Присутній легенький вертикальний люфт. Гвинти кручені.
Зверху