Результати пошуку

1. Vov-1

Перекурчик

https://stvol.ua/ua/catalog/odnostvolnoe_perelomnoe/341506/Він якщо не помиляюсь з змінними чоками)
  2. Vov-1

Перекурчик

Гідрика тре було одягти))) Скільки раз ,,шурхав" зимою,відчуття завжди незабутні)))
  3. Vov-1

Перекурчик

Купи того таргета на завісах,і не мороч дупи)))
  4. Vov-1

Перекурчик

Купанням дупи в ополонці,гріхи з душі не змиєш...Всім привіт.
  5. Vov-1

Перекурчик

Щось в тебе після таблеток морда ліца красна)))
  6. Vov-1

Перекурчик

Він стресів не боїться .В нього таблетки є...)))
  7. Vov-1

Перекурчик

Привіт куряги.
  8. Vov-1

Перекурчик

Де навчився?)))
  9. Vov-1

Звіти з риболовлі 2021

Можливо бере глибоко,,в шахту"? Висока конкуренція,не грається з живцем,поводок зразу попадає на зуби?
  10. Vov-1

Перекурчик

З цього моменту ,докладніше... :D :D :D:D
  11. Vov-1

Порох Ао +куля.

1,75*32*688 ,1,85*34*686 ,1,9*36*686.Це ті наважки під дріб ,які використовував сам на Ао старіших партій.На ровенському обтюрі й войлоку,корку,двп,діані і крупні номери на рисі.Хрону не маю,за швидкості не скажу.Осип була гарна,попадав-падало.Під кулі ,,булава "й Шш20 в рисі ,сипав 1,85 на...
  12. Vov-1

Покупні патрони

Imperial field load Imperial super load Дріб досить рівна.Порівнював з Сергієвою 4-кою,ця твердіша Обидва набої з дробом √5...
  13. Vov-1

Покупні патрони

Завтра)))
  14. Vov-1

Покупні патрони

Сам купованими не стріляю...Ці кум хвалив Казав сподобались більше ніж,, Ріо". ,,Maxam" здається.Полював ними й на перо,й на пух...
  15. Vov-1

Вартість внесків для пенсіонерів

Область дає якийсь ліміт...А вирішується на місцях.Наскільки я знаю...
  16. Vov-1

Перекурчик

Цікаво.Що такого рідкісно-технологічного в кулі Маєра,що їх вже цінують по 25 грн. за одиницю?))))
  17. Vov-1

Перекурчик

Так ,,више криши"лезет...))))
  18. Vov-1

Вартість внесків для пенсіонерів

Це вирішується на рівні районних осередків,на загальних зборах.Пільги можуть й не надати.Залежить від ,,жадібності" керівництва, рішення загальних зборів...Є енна кількість пільгових карток,і кому їх віддати,пенсіонерам,АТОвцям,куму ,свату,суді,брату...Вирішують,якоби,збори)))
  19. Vov-1

Перекурчик

20. Vov-1

Перекурчик

Всмислі.В мене абонемент;):D
Зверху