Beretta a300 Луцьк

Статус
Закрита.

vadymmm

Слідопит
Продам Beretta a300 ствол 76мм патронник 76мм. пластик 1100$ знаходиться в м. Луцьк. Рушниця без жодних дефектів, працює без +380679219711, в стволах зеркало. В комплекті чоки : 1мм, 0,63мм, 0,5мм, 0,33мм, 00мм. Ремінь, бистрозємні антабки, чохол. Т. 0674142554
 

Вкладення

Останнє редагування:

Varjag229

Слідопит
Якого року рушниця? Ви перший власник?
Покажіть, будь-ласка фото заднйої частини затвору (там де ударник б'є по бойку) та сам УСМ.
П.С. Гарна комплектація (я про два Kik's).
 

vadymmm

Слідопит
Якого року рушниця? Ви перший власник?
Покажіть, будь-ласка фото заднйої частини затвору (там де ударник б'є по бойку) та сам УСМ.
П.С. Гарна комплектація (я про два Kik's).
Якого року я точно і не знаю, знаю що це одна із перших поставок в Україну. Я другий власник. Настріл не великий що у мене що і в першого власника - стандартний настріл як при полюванні стендом не займались. Фото зроблю.
 

vadymmm

Слідопит
П.С. Гарна комплектація (я про два Kik's).
Використовував завжди 0,63мм на всі види полювання. Якось з нього найкраще попадав що дрібним дробом що картечю. Для куль використовував циліндр але тих куль і не багато було. В основному качка, заєць, косуля... перепела і фазана у нас нажаль нема.
 

Grey

Мисливець
А эту надпись тоже итальянцы ставят?!
Да, ставят итальянцы, чтобы не нарушать торговые законы некоторых штатов, без этого клейма они просто бы не могли торговать своим оружием.
П. С. Информация получена от дилера Беретта в Украине.
 

Валик-58-58

Мисливець
Да, ставят итальянцы, чтобы не нарушать торговые законы некоторых штатов, без этого клейма они просто бы не могли торговать своим оружием.
П. С. Информация получена от дилера Беретта в Украине.
Ету версию с дилером,слишал не однократно:)А я знаю что делают в USA,не помню в каком штате,ну ето можно поискать.
Между Аме..кой и Ита...кой,разница отличителная и заметная,ето полировочный след ствольной коробки,у Италь...к горизонтально как на Уриках....
А у Америкосов вертикально.



.
 

vadymmm

Слідопит
Не бачу причин спорити, обидва варіанти виробництва відмінно зарекомендували себе серед мисливців. Якість деталей та їх обробка відмінні, ресурс величезний, а технології одні із найновіших. Та і обидві країни не значаться в списках халтурщиків у виробництві.
Жалко що Беретту придумали не КОЗАКИ ;)
 

vadymmm

Слідопит
Продам Beretta a300 ствол 76мм патронник 76мм. пластик 1000$ знаходиться в м. Луцьк. Рушниця без жодних дефектів, працює без в стволах зеркало. В комплекті чоки : 1мм, 0,63мм, 0,5мм, 0,33мм, 00мм. Ремінь, бистрозємні антабки, чохол. Т. 0674142554
 
Статус
Закрита.
Зверху