Иж 57 глазами владельца

север

ветеран форуму
надійна команда
Але генерал мабуть дуже образився на такий "подарунок", тому й стояв ИЖ у сейфі:D
Не все генералы были охотниками. Ведь раньше такие подарки преподносили всем: от тружеников полей и ударников производства на заводе, до секретарей обкомов партии и генералов. И совсем неважно, что они не имели к охоте отношения. Такие были традиции. Кстати, как раз у наследников вышеперечисленных, в основном, и сберегаются отличные ружья в девственном сохране.
 
Останнє редагування:

Varjag229

Слідопит
В цьому сезоні став автоматчиком. Щоб звикнути до нової рушниці з березня займався з нею холостою роботою, а за місяць до відкриття - постріляв з неї компак-спортинг. Цей сезон по перу досить непоганий - є качка та голуб, як і результати.
Проте, вчора на вечір захотілось взяти саме Іж-57 Ш, щоб достріляти минулорічні патрони з шротом №7 та №6 (28 г.).
Стояв біля ставка, коли повз мене над самою водою пролітав боковий припутень. "Закреслив" його - і з першого пострілу птах у воді.
П.С. Цю рушницю на полювання не брав понад рік. Але прикладистість, легка вага та чудовий бій зробили свою справу.
П.П.С. Закралась крамольна думка, навіщо купив напівавтомата від "Беретти"?
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

kef

Зброяр
Одніє рушниці хватає на все.
Вважаю ідеальним комплектом п/а, переломка і карабін 308.:)
Сто відсотків.що так.Але поки ноги носять і є можливість то їх ,тобто рушниці треба міняти як мінімум раз у три роки . Лише для того щоб мати можливість для порівняння з тою чи іншою моделлю. Але це є моя власна думка. І моє бачення як користувача не дорогих рушниць іж.тоз.,та старих іномарок.
 

okhorly

Слідопит
Сто відсотків.що так.Але поки ноги носять і є можливість то їх ,тобто рушниці треба міняти як мінімум раз у три роки . Лише для того щоб мати можливість для порівняння з тою чи іншою моделлю. Але це є моя власна думка. І моє бачення як користувача не дорогих рушниць іж.тоз.,та старих іномарок.
Работал с одним мастером, так он на полном серьезе утверждал, что жен надо менять раз в восемь лет. Как он к этой цифре пришел не знаю, наверное эмпирическим путем.
 

kef

Зброяр
Работал с одним мастером, так он на полном серьезе утверждал, что жен надо менять раз в восемь лет. Как он к этой цифре пришел не знаю, наверное эмпирическим путем.
Ну Ви і порівняли .,дружину та шмат труби.
Є можливість міняйте і не зациклюйтеся на одній моделі.
 

валентин 65

Мисливець
Жена-это одно, а "дружына" это с которой уже "дружыте":D:D. Правда одно переходит в другое, со временем:):(.А менять, не менять-предела нет совершенству, все равно как искать свою "жар-птицу":confused:. С ув.
 

Степанович 2

Снайпер
Буває, що людина має звання, чин, одну чи дві вищі освіти, а жит’єйським розумом обділена.
А є простий слюсар чи роботяга розумніший і приємнішій в спілкуванні чим дипломовані.
 

kef

Зброяр
Ствольна пара Іж 57. Цікаво як так з'єднані патронники між собою,що мають вигляд як одне ціле. Зварені ? Слідів жодних .як зварки так і пайки. Лиш видно пайку планки з'єднання труб .
IMG_20201104_193520~2.jpg
IMG_20201104_194148~2.jpg
 
Останнє редагування:

Panters

Снайпер
Работал с одним мастером, так он на полном серьезе утверждал, что жен надо менять раз в восемь лет. Как он к этой цифре пришел не знаю, наверное эмпирическим путем.
Я спочатку так робив кожні 3 роки, а потім схаменувся (наче :)), та й тягну вже одинадцятий рік.
 

okhorly

Слідопит
Ствольна пара Іж 57. Цікаво як так з'єднані патронники між собою,що мають вигляд як одне ціле. Зварені ? Слідів жодних .як зварки так і пайки. Лиш видно пайку планки з'єднання труб . Переглянути вкладення 612743 Переглянути вкладення 612744
Крюки тоже паяны на латунь. Были 57-е демиблочные. У меня паяное.
 

kef

Зброяр
Рахуючи наскільки кучний бій мають трубки Іжа 57 . хочу попробувати на перелітну качву для дальніх пострілів. От тільки думаю чи не за малий буде шріт для цього. Бо є лиш номер - 7
 
Зверху