Колективні та облавні полювання на копитних

Статус
Закрита.

Hovarf

Слідопит
По-перше, така ліцензія виписується індивідуально на Ховарфа чи Яковлєва
Можу Вам заперечити. При облавному полюванні ліцензія також виписується на одного мисливця, але ж полюють по ній 20 чоловік.
 

Hovarf

Слідопит
"патруль - облава"! І на мене буде протокол!
А чому протокол? А якщо в Вашій контрольній картці зроблена відмітка (номер ліцензії, дата і місце полювання) а сама ліцензія в єгера чи в іншого мисливця? Протокол про порушення чого?
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Можу Вам заперечити. При облавному полюванні ліцензія також виписується на одного мисливця, але ж полюють по ній 20 чоловік.
Скоріш за все, ми розмовляємо про різні речі. У тому Положенні, яке хтось недавно ще рах прочитав, йдеться про індивідуальне та колективне полювання.
Хоча, можу визнати, що вони в нас так погано виписані, тому "спор тут неуместен"!
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
До речі, деякі мисливці (зазвичай на перепілку) застосовують метод, коли до їх ніг прив'язана мотузка, по середині мотузки причеплені консервні банки чи дзвіночки. Дядьки йдуть, тягуть мотузку, дзвоники шумлять, виганяють птахів між мисливцями, фактично наганяя їх або на одного, або на двох дядьків із рушницями. І загонне то полювання чи ні?
 

Hovarf

Слідопит
До речі, деякі мисливці (зазвичай на перепілку) застосовують метод, коли до їх ніг прив'язана мотузка, по середині мотузки причеплені консервні банки чи дзвіночки. Дядьки йдуть, тягуть мотузку, дзвоники шумлять, виганяють птахів між мисливцями, фактично наганяя їх або на одного, або на двох дядьків із рушницями. І загонне то полювання чи ні?
На мою думку, якщо вони отаким методом йдуть удвох і полюють - то це колективне полювання. Якщо ж вони йдуть удвох тягнучи мотузку, а попереду у визначеному місці стоїть мисливець (або декілька мисливців) на яких вони виганяють дичину - то це колективне з нагоничами, або просто облавне.
 

Hovarf

Слідопит
Скоріш за все, ми розмовляємо про різні речі.
Пане Яковлев, ми вже не одноразово дискутували з Вами на різні теми. Поважаю Вас як фахівця і знавця законів та нормативних документів, які стосуються мисливської теми. Але ось деколи Ви чомусь не хочете погодитись з очевидними фактами, які написані чорним по білому в тих самих документах, на які Ви ж самі і зсилаєтесь.
 

Hovarf

Слідопит
У тому Положенні, яке хтось недавно ще рах прочитав, йдеться про індивідуальне та колективне полювання.
"1.2. На кабана, лань, оленів європейського та плямистого, козулю, лося, муфлона (далі - парнокопитні тварини) дозволяється індивідуальне, колективне та облавне полювання." Це цитата з "Положення про яке Ви пишете. Там чорним по білому визначено ІНДИВІДУАЛЬНЕ, КОЛЕКТИВНЕ та ОБЛАВНЕ полювання. Тобто визначено три види полювання, а не два, як Ви стверджуєте. Хоча на мою думку це не правильно.
 
Статус
Закрита.
Зверху