Ножі.

Monya

S-Moderator
Команда форуму
А ось моє крайнє придбання: Переглянути вкладення 534083 Переглянути вкладення 534084
Нєржа і углєродка. Так , щоб було в хазяйстві..
На мой взгляд,Мора лучшие бюджетные ножи которые есть на рынке.У меня тоже было их около десятка,да и сейчас есть несколько.
 

Vov-1

Зброяр
Надхненний ,я написав надхненний. Загальні риси +/-узяті за остнову.І завдання не стояло зробити точну копію,або ж просто копію. Хотілося індивідуальності.Я зву міні Боуі.
Зручна форма.Та й сталька непогана:)
 

Вік71

Снайпер
Далеко не всегда заявленное соответствует действительности...
Нажаль ,це правда! І буває ,що заявлена твердість на клинку в 62 HRC на порошкових М390 чи Vanadis 10 ,насправді виявляється 56 HRC,та й сталь виявляється 95х18:) Добре хоч,що також нержавійка!
 

Vov-1

Зброяр
Нажаль ,це правда! І буває ,що заявлена твердість на клинку в 62 HRC на порошкових М390 чи Vanadis 10 ,насправді виявляється 56 HRC,та й сталь виявляється 95х18:) Добре хоч,що також нержавійка!
Не всі майстри мають можливість перевірити твердість...А за марку сталі,мовчу....:eek::)
 

Lisst

Мисливець
чи Vanadis 10 ,насправді виявляється 56 HRC,та й сталь виявляється 95х18:) Добре хоч,що також нержавійка!
Пробачте, що втручаюся.. але Ванадис не є корозійностійким сплавом. Це я так просто, з любові до мистецтва
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Надхненний ,я написав надхненний. Загальні риси +/-узяті за остнову.І завдання не стояло зробити точну копію,або ж просто копію. Хотілося індивідуальності.Я зву міні Боуі.
Сначала не мог понять откуда такие знакомые черты ножа???А потом понял это Benchmade Rant Bowie,вот откуда мастер и Вы черпали вдохновение.
BM510R_Rant_Bowi_4e47e52bdb374.jpg

9119863.jpg
 
Останнє редагування:

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Останнє редагування:

Vov-1

Зброяр
Володя Benchmade Rant Bowie доказывает что клинок Bowie не обязательно должен быть большим.
Джеймс Боуі,з тобою не згодився б;):DДовгий клинок ,з односторонньою заточкою і ,,щучкою".Яка заточенна з двох сторін.Але то було давно ,й неправда.Ага і ще пряма ,або ,,s" подібна гарда;):):)
 

Мишко К36

Слідопит

Мишко К36

Слідопит
Не сперечайтеся,хлопці. Якщо стосовно ножа,того що маю я.
В тому то і була "заковика" ,щоб не копіювати. Гарда відсутня щоб відверто не був "холодним".
Да і взагалі,наівдь якщо деякі "риси характеру" ножа узяті з різних моделей, і втілені в одному,по власним бажанням - не вбачаю в цьому зло. Навпаки...
 
Останнє редагування:

Мишко К36

Слідопит

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Не сперечайтеся,хлопці. Якщо стосовно ножа,того що маю я.
В тому то і була "заковика" ,щоб не копіювати. Гарда відсутня щоб відверто не був "холодним".
Да і взагалі,наівдь якщо деякі "риси характеру" ножа узяті з різних моделей, і втілені в одному,по власним бажанням - не вбачаю в цьому зло. Навпаки...
Это совсем не спор, а просто беседа о том что интересно...:rolleyes::)
 

Мишко К36

Слідопит
Хто що скаже про ножі торгової марки SKIF ? Я в плані ціна/якість. Хто користував?
 
Останнє редагування:

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Есть у меня и вот такой малыш, презент Друга. Нож маленький и удобный, каких-то серьёзных задач этим малышом не решить. А открыть посылку, или справиться с какими то мелкими задачами этот малыш сможет на все сто. Нож маленький, лёгкий, в кармане совсем не мешает.

Нож складной SanRenMu LB-763
Конструкция складной
Размер в сложенном виде 93 мм
Полная длина 157 мм
Длина клинка 66 мм
Ширина клинка 23 мм
Толщина клинка 2,5 мм
Материал клинка 8Cr13mov
Твердость 56-58 HRC
Тип замка Axis Lock
Материал рукоятки FRN (Fiberglass Reinforced Nylon)
Толщина рукоятки 10 мм
Вес 58 грамм

IMG_20191212_095523.jpg
IMG_20191212_095549.jpg
IMG_20191212_095610.jpg
IMG_20191212_095634.jpg
IMG_20191212_095651.jpg
IMG_20191212_095416.jpg
 

Ричард

Новачок
Не всі майстри мають можливість перевірити твердість...А за марку сталі,мовчу....:eek::)
Мастер не будет делать нож,неизвестно из чего - имя дороже.Рукодельники на ОЛХе - это отдельная тема,не могут они не пойти навстречу желающим купить нож из м390 за недорого.
Сейчас же не проблема купить поковку с гарантией марки стали и твердостью и заказать нож под свои хотелки.
 
Зверху