ТОЗ-34 (Відгуки власників, обговорення недоліків та їх вирішення)

Zergo

Мисливець

Stanislav Fursa

Снайпер
Именно!
При СССР такой халтуры не было:даже не знаю,как ЭТО назвать...

Переглянути вкладення 527595
Облізло лакове покриття, да сучасні ТОЗи не ті, що радянські, згоден! В самого ТОЗ 84-го року.

Сам багато вертів не один десяток ТОЗів від 70-х років до 2005 років, різниця сильна.
Но, не думаю, що у власника розвалиться ТОЗ, а буде стріляти нормальними патронами, вчасно чистити і смазувати + охайне і обережне поводження зі зброєю, то все буде у нього добре!
 

Zergo

Мисливець
Облізло лакове покриття, да сучасні ТОЗи не ті, що радянські.
Сам багато вертів не один десяток ТОЗів від 70-х років до 2005 років, різниця сильна.
Но, не думаю, що у власника розвалиться ТОЗ, а буде стріляти нормальними патронами, вчасно чистити і смазувати + охайне і обережне поводження зі зброєю, то все буде у нього добре!
Все будет хорошо, я не гонюсь за большими навесками, 28-32 гр вполне...есть еще ИЖ 58 в 16м калибре, все устраивало, хочу попробовать вертикалку
 

Stanislav Fursa

Снайпер
Все будет хорошо, я не гонюсь за большими навесками, 28-32 гр вполне..
Ну і правильно, я теж користуюсь навісками 28-32гр, більше й не треба ТОЗу.
хочу попробовать вертикалку
Спробуйте, думаю сподобається) Тільки трішки відпускайте дичину подальше (в міру розумного) і все буде падати, так-як у ТОЗа йдуть "круті" звуження.
Сам по началу "мазав", а потім пристрілявся, зрозумів, що до чого і стало все падати.
Успіхів Вам!)
 

Zergo

Мисливець
Ну і правильно, я теж користуюсь навісками 28-32гр, більше й не треба ТОЗу.

Спробуйте, думаю сподобається) Тільки трішки відпускайте дичину подальше (в міру розумного) і все буде падати, так-як у ТОЗа йдуть "круті" звуження.
Сам по началу "мазав", а потім пристрілявся, зрозумів, що до чого і стало все падати.
Успіхів Вам!)
Спасибо за советы)
 

Michail Hunter

Новачок
Вітаю мисливці!
Сталась проблема з прицільною планкою на тоз 34, з часом після покупки начала відходити планка, спочатку від патроника потом замітив тріщину з одної сторони по середині стволі, хто стикався з таким? Можливо хтось паяв, як вони після цього ходять?
 

Вкладення

Зверху