Franchi Affinity

legion_er

Новачок
Користуюся Франків майже рік.Була під снігом проливним дощем в плотному тумані.Корозіі як такої на ній не було жодного разу.Просушка в теплім місці і все чищу раз в два місяці а деколи і рідше.Проста робоча коняка.З неприємного після 500—600 пострілів дістало шат цевьє і обдер ствол при підході до відчиненого багажника на ниві .Утиків та інших траблів нема.
 

kolya55

Мисливець
https://www.uoor.com.ua/forum/index.php?threads/20-кал-на-полюванні.70233/
И много других тем конкретно про 20-тый калибр. Но если отвечать прямо на ваш вопрос - 12-тый.
СПС . gena73. ЗАПИТАЮ НАПРЯМУ мене цікавит як 20 к косулю чи буває рідко кабанчик на яку відстань достане і бій суттєво відрізняєця чи ні від 12к.скажим так чи 20 к замінит 12 на всі види охоти.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
"Потому что гладиолус" (с)
Нє, просто є певна історія, а також форумна дружба :) А для "гладіолусів, що на бронепоїзді" так і бути, поясню в двох словах. Ми тут на форумі вже багато років знаємо один одного. Хто "чим живе, чим дихає", що цінує, з чим полює. Ми з Володимиром Михайловичем (Механіком) зрозуміли один одного зразу. То так би мовити певний шифр з кодом "МЦ 21-12". І це вже двома словами не пояснити, то особисте, майже інтимне. І якщо хтось "гладіолус в касці і на бронепоїзді" - то нічого, буває. То таке або саме пройде, або взагалі пройде мимо :)
 
Останнє редагування:

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
СПС . gena73. ЗАПИТАЮ НАПРЯМУ мене цікавит як 20 к косулю чи буває рідко кабанчик на яку відстань достане і бій суттєво відрізняєця чи ні від 12к.скажим так чи 20 к замінит 12 на всі види охоти.
Мені 20-тий калібр потрібен не для полювання на кабанчика, а для полювання на перепілочку та іншу дичину з під лягавого собачки. На косулю і на кабанчика я не полюю.
20-тий калібр цілком і повністю може замінити 12-тий на всі види полювання, але ця моя думка зформована вже після попереднього багаторічного користування 12-тим калібром.
 

barabaka

Слідопит
Нє, просто є певна історія, а також форумна дружба :) А для "гладіолусів, що на бронепоїзді" так і бути, поясню в двох словах. Ми тут на форумі вже багато років знаємо один одного. Хто "чим живе, чим дихає", що цінує, з чим полює. Ми з Володимиром Михайловичем (Механіком) зрозуміли один одного зразу. То так би мовити певний шифр з кодом "МЦ 21-12". І це вже двома словами не пояснити, то особисте, майде інтимне. І якщо хтось "гладіолус в касці і на бронепоїзді" - то нічого, буває. То таке або саме пройде, або взагалі пройде мимо :)
Ваш бронепоїзд, завантажений металобрухтом, переплутав маршрут і їздить по чужим станціям.
 

KFoR

Зброяр
Гена в Володі теж було мц 21-12 тільки "любові" з нею не склалося. Зараз взяв якраз сабж, як тільки пересічемся з ним в полі сфоткаєм покриття на моїй нео12( в мене енгравед, покриття "чорний хром") і його франкі афініті.
Зі. Франчик мені сподобався, але до інерції я б собі взяв ще газовідвід :) якийсь щоб на "Б" починався :D:D:D
 

barabaka

Слідопит
А ваш "гладіолус на бронеопїзді" в якому напрямку рухається? Цей пост про Franchi Affinity? То чи я перший почав?
Я, як власник Affinity, відповідав людині. Не Вам. У вас є Affinity? Чи Ви прийшли самоствердитись зі своїм 21-12. Скажу по секрету: тому, хто вибирає Франкі, воно н***** не впало. Разом з його славним воронінням і горою проблем, які треба спочатку пофіксити, щоб воно нормально працювало.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Так і я Людині відповідав, а не вам. І МЦ 21-12 в мене вже немає, так що секрет залиште при собі, мені не цікаво. В тему про Franchi заглядую з цілком банальним потенційним інтересом. Я все пояснив?
 

миклован

Снайпер
Імпортер франкі в Україну , лише лінійка магазинів ствол , всі запитання по франкі потрібно задавати їм .
Я, як власник Affinity, відповідав людині. Не Вам. У вас є Affinity? Чи Ви прийшли самоствердитись зі своїм 21-12. Скажу по секрету: тому, хто вибирає Франкі, воно н***** не впало. Разом з його славним воронінням і горою проблем, які треба спочатку пофіксити, щоб воно нормально працювало.
Ничего своему Франчи не делал , напуганный рассказами про ствол , пропитал воронение вазелином баллистол . Делал это три раза , и каждый раз вазелин впитывался полностью , теперь стволу пофигу мороз, пардон , дождь. Про доработки тоже страшилки видел , ничего своему не делал , сказки все это, работает без проблем , ни одного отказа автоматики.
 

миклован

Снайпер
Добавлю. Ружье этого года выпуска , их у нас в Николаеве разобрали очень быстро. "Ствол" даёт гарантию год , в Киеве есть сервисный центр по Франчи , любой ремонт и любая запчасть. Попробуйте на турка найти .
 

Копатыч

Зброяр
"Ствол" даёт гарантию год
Не только, "Ствол" ...., любой магазин, при продаже, дает год гарантии ....
у меня, НЕ Афинити, у меня Предатор ...., тогда еще не было Афинити ...., уже 6 лет, настрел перевалил за 3 тыщ ., нихрена не точил, не пилил .... ( за покрытие ствола, уже писал .... )
с коробки, как написано, 2 пачки свыше 32 грамм выпулял ( притирка механизмов ) и вперед ...., с 24 граммовыми, бывают проблемы :(:(, от 28 до 36 хавает, без проблем .....
 

Копатыч

Зброяр
А навіщо Ви ними стріляєте?
кто сказал, что я стреляю с Франки - 24 грамма .......
я пробовал, не понравилось .... нет уверенности, в следующем выстреле .....
28 грамм, стреляю, практически все ...... фазан, утка, куропатка ..... , к декабрю, перехожу на более "крутые" номера и навески .... 7 / 32, 5 / 32 .... иногда на косого и гуся 34 - 36 грамм
 

Копатыч

Зброяр
Копатыч, ими перепела добывает! ;)
та не, мне для перепела, хватает ИЖа 54 и ИЖа 12 ... кстати, совершенно верно .... в этом году, "переборол" свои предрассудки и перешел на 24 грамма, нормалек ..., только попадай
 

миклован

Снайпер
В личку спрашивают что такое вазелин Балистол , вставлю фото , купил очень давно , мажу уже третье ружье . Немцы рекомендую втирать тонким слоем перед каждой сырой охотой , нанести немного на фетр и втереть . После такой обработки вода не пристает к металлу , собирается в капли и стекает.
 

Вкладення

Зверху