Impala Plus

Fonex

Снайпер
Далі перемірявши ствол зовні був неприємно вражений:mad:, що при всіх розрахунках товщина стінок основної частини ствола складає 1,175мм(Фото 10 - Фото 17), а не більше 2 мм, про що запевняв в своєму інтервю Ерол Курт (https://forum.guns.ru/forummessage/402/2097289.html) і навіть не дотягує до товщини 1,3мм. Як на мене розрекламований продукт який не вартий тих грошей, що за нього просять.
По этому вопросу, меня это давно заинтересовало, но не было все времени...А сегодня написал на Истанбул Силах...Мовчать пока что...Будет ответ - отпишу!
 

Fonex

Снайпер
Ну, нужно похвалить Импаловцев - ответили и все рассписали...При чем очень подробно с объяснениями. Они нигде не заявляли о толщине в 2 и более мм по толщине стенок, это так перевел тот "оружейный барон" хренов, что выложил видео в ютуб.В пулевых стволах толщина стенок 1,4мм, в дробовых такая как писал выше пан Тарас123. Толщина стенок, как они пишут аналогичная Браунингам. Они очень много делают оружия для мировых брендов. А чисто свои Импалы 80% - отправляют на экспорт в Штаты и если бы были нарекания на стволы(даже в течении 15 лет) - их бы засудили!!!Их стали - лучшие в мире марки,которые они сами производят, у них самый инновационный завод в Турции, только у них есть аппарат, который проверяет каждый ствол на микротрещины и напряжения и если что-то выявляется - его(ствол) тут же отбраковывают...И на счет толщины стали - они заверяют, что данной толщины той марки стали вполне хватает для больших нагрузок. Так же заверили меня в письме, что сомневаться в их продукции не стоит. Сейчас они разработали нарезняк Монца и скоро для нарезного и для Импалы - выведут отдельные сайты, где будет много информации о них...Кому интересен первоисточник, то вот:
Hello dear Dmitry,
Our slug barrels are 21.3mm on the outside surface and 18.50 mm inside, barrel thickness for slugs are 1.4mm's.
For the high rib barrels, your calculations are mostly correct, 21.10mm outside and 18.7 mm inside, thus barrel thickness is 1.30 mm's
It is the same dimensions with browning backbore barrels
Where does it say 2 mm's?
We are an industrial corporation manufacturing a lot of parts and guns for different corporations, most of production is private label for other brands that is why we don't put everything we make on our own website. For impala plus, there will be soon an www.impalaplus.com and for the Monza .308 Rifle, we are working on www.monzarifle.com . They are not ready yet, that's the reason we don't open them to public
Also, steel we use in our barrels are best in the world and we are the only factory in and around Turkey that have an internal crack control machine, you can see in this video; time: 00:49 . That machine checks if there is a difference in the material hardness, is there any cracks inside that is not visible on the surface and also difference in density. Each and every barrel controlled that way, that is why making the barrel heavier just in case is not necessary in our production. We never experienced an issue with our barrels and we sell 80% of our production to USA. They would have killed us with law suits if we had any problems in 15 years
Sorry, we don't speak Russian.. There must be a mistake in the dimensions.
Then maybe in the translation, I will watch now. But I can assure you that you don't need 2mm thickness in this type of steel. That was necessary when you don't have flexibility in the material. They will be unnecessarily heavy and just mess with the balance of the gun
 

Fonex

Снайпер
А вот, действительно, такой показатель оружия, как толщина стенок...Кто особо этим вопросом заморачивается и отписывает...Интересно у других ружей каков этот показатель..?
 

Taras123

Новачок
Ну и как, результатами довольны?Что решили по ружью - устраивает???
На даний момент ще не визначився. Результатом відстрілу кулями більш-менш задоволений, очікував набагато гіршого. Свій ствол хотів здати по гарантії але стримався бо дуже не сподобалось відношення до клієнта в "Стволі", та й постало питання як би вони його паяли не пошкодивши покриття(ствол в Impala фарбований). На даний момент переписуюсь з турками, вони готові замінити мій ствол, але українська сторона не може чи не хоче надати документи на його відправку в Україну. Може хтось з форумчан знає як поступити в даній ситуації буду дуже вдячний. Ще хочу додати, що свою рушницю вибирав з чотирьох, бо дуже криво в них стають чокові звуження(видно півмісяць) зразу кидається в очі.
 

Taras123

Новачок
только у них есть аппарат, который проверяет каждый ствол на микротрещины и напряжения и если что-то выявляется - его(ствол) тут же отбраковывают...
. І не факт, але може ці відбраковані стволи їдуть на пострадянський простір. В нас привикли вести бізнес в стилі "people все схаває".
 

Taras123

Новачок
Доречі в даному відео з 4 хвилини представник "Ствола" також стверджує про товщину стінок ствола не менше 2 мм.
 

Fonex

Снайпер
Доречі в даному відео з 4 хвилини представник "Ствола" також стверджує про товщину стінок ствола не менше 2 мм.
Да, вот только вчера пересматривал это видео, Вы правы...Надо в комментариях под видео им написать...
 

Fonex

Снайпер
Вот, знаете, вчерась был в Киеве, заходил в магазин("желтый":))Смотрел ружья, Импалы в том числе, вроде все круто и инновационно, но Армсанам проигрывают в качестве, даже визуально...ИМХО
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
...Смотрел ружья, Импалы в том числе, вроде все круто и инновационно,но Армсанам проигрывают в качестве, даже визуально...
В каком "качестве" проигрывают конкретно?В отделочных материалах?Самом материале изготовления?...Я вам батенька скажу так,наши барыги-продаваны везут сюда к нам в Украину весь не потреб отбракованный!
У меня очень хороший товарищ со Сходници,привёз себе из-за кордона две рушныци,Импалу и Ретай,обе в пластике и обе шли на американский рынок!Сказал продаст ту,которая не понравится на охоте!В итоге оставил обе и лазит с ними по всем кущерям!Говорит,мол ходил во Львове в ормаг и на глаза попалась Импала в пластике,говорит что разница в качестве материала и по сборке очень отличается от привезённой им из-за бугра!Вот и думайте!
Пы.Сы. Никому своё мнение не навязываю!Что услышал от товарища,то и рассказал!
 

Fonex

Снайпер
В каком "качестве" проигрывают конкретно?В отделочных материалах?Самом материале изготовления?
Сборка, подгонка...Тож не навязываю, это ИМХО
Я вам батенька скажу так,наши барыги-продаваны везут сюда к нам в Украину весь не потреб отбракованный!
Не спорю, тому масса скорее подтверждений, чем опровержений!
У меня очень хороший товарищ со Сходници,привёз себе из-за кордона две рушныци,Импалу и Ретай,обе в пластике и обе шли на американский рынок!Сказал продаст ту,которая не понравится на охоте!В итоге оставил обе и лазит с ними по всем кущерям!Говорит,мол ходил во Львове в ормаг и на глаза попалась Импала в пластике,говорит что разница в качестве материала и по сборке очень отличается от привезённой им из-за бугра!Вот и думайте!
Пы.Сы. Никому своё мнение не навязываю!Что услышал от товарища,то и рассказал!
Я свою Ату СП тож привозил из-за границы...Такого исполнения в Украину не завозили вовсе...Так что такой себе турецкий эксклюзив у меня)))
 

Taras123

Новачок
IMG_20200102_174614.jpg
Хто може підказати, що означає напис на Стволі TS. 870 BD.
На просторах інтернету знайшов, що це турецький стандарт випробовування гвинтівок.
Мене дуже цікавить на який максимальний тиск розрахований ствол в Impala?
Також цікавить чи можна використовувати набої з позначкою 1050bar, бо є в арсеналі такі і навіть стрельнув такими декілька разів. Піддуттів в стволі не помітив.
Такі питання задав туркам в переписці, а вони мовчать як партизани(може це дуже секретна інформація).
 

Dim88

Новачок
Переглянути вкладення 539660 Хто може підказати, що означає напис на Стволі TS. 870 BD.
На просторах інтернету знайшов, що це турецький стандарт випробовування гвинтівок.
Мене дуже цікавить на який максимальний тиск розрахований ствол в Impala?
Також цікавить чи можна використовувати набої з позначкою 1050bar, бо є в арсеналі такі і навіть стрельнув такими декілька разів. Піддуттів в стволі не помітив.
Такі питання задав туркам в переписці, а вони мовчать як партизани(може це дуже секретна інформація).
Маркировка TS870 на стволе указывает на то, что испытания оружия производились давлением 1200 Бар.
 

HDC

Мисливець
Читаю відгуки і з наших і з кацапських сайтів та не можу зрозуміти ця Імпала нормальна надійна рушниця чи середньо статистичний Хацан. Яка в мене ситуація: з теперішньою рушницею Armsan 612 ( 12 калібр, 76 ствол, висока планка) полюю 3 роки, жодних нюансів і жодного неперезаряду, ніби все влаштовує. Та ствол 76 см довгуватий ( при покупці вибору коротшого не було, мені б підійшов і 71 і 66 спокійно). Подобається ця Імпала Плюс візуально пластик із 71 см. стволом, висока планка, те що треба, навіть готовий терпіти інерцію. Та нормальна вона рушниця чи ні? Якби було повне Г то було би багато негативних відгуків, а їх теж не особливо...
 

Oleksiy Labunskyi

Мисливець
Всім здоров'я. Хтось може звузити вибір кулі, для відстрілу з даної моделі? Розумію, що це все індивідуально, але як є такі що не "полетіли" то думаю їх вже можна відсіяти
Бажано щось не важке, 28-32 гр
 

Taras123

Новачок
Всім здоров'я. Хтось може звузити вибір кулі, для відстрілу з даної моделі? Розумію, що це все індивідуально, але як є такі що не "полетіли" то думаю їх вже можна відсіяти
Бажано щось не важке, 28-32 гр
Читайте уважніше, я постами вище викладав мішені з відстрілом п'яти різних куль на дистанції 40 метрів. Це не важко вибрати дві- три кулі і попробувати, як полетить з вашої рушниці.
 

barabaka

Слідопит
Всім здоров'я. Хтось може звузити вибір кулі, для відстрілу з даної моделі? Розумію, що це все індивідуально, але як є такі що не "полетіли" то думаю їх вже можна відсіяти
Бажано щось не важке, 28-32 гр
Black Mark Гуаланді 28гр (Гуалбо)
D Dupleks Monolit 28

Обидві летять куди цілишся ( в межах 50 метрів) з усіх рушниць, що стріляв.
 
Зверху